Як оформити стенд для батьків в дитячому саду. стенд поради батькам в дитячому саду в картинках.

Стенд з інформацією для батьків необхідний кожному дитячому саду . Він містить в собі інформацію про режим груп, розкладі занять, щоденному меню; інформаційно-довідкові матеріали для батьків. Як зробити такий стенд корисним і привертає увагу?
Інструкція
1
Визначтеся з місцем розміщення стенду. Краще повісити його над шафами в роздягальні або навпаки вхідних дверей. Таким чином, корисна інформація буде завжди на виду у батьків.
2
Виготовте стенд з підходящого матеріалу (як правило, фанера), зробіть його розбірним, щоб, у разі потреби зменшити або збільшити займану інформаційну площу.
3
Продумайте про змістовне наповнення стенду, інформацію якого роду ви будете розміщувати на ньому. Бажано присутність матеріалів довідкового характеру за тематиками: «Права дитини», «Поради педіатра», «Правила ОБЖ для дітей та дорослих», «Обов'язки батьків» і т.д.
4
Зверніть увагу на оформлення довідкових матеріалів. Статті повинні бути віддруковані на комп'ютері, шрифтом не менш 14 кеглів. Неоперує надто складними термінами, інформація повинна бути доступною. Додавайте ілюстрації до статей.
5
Помістіть відомості про персонал дитячого закладу із зазначенням адрес та контактних телефонів. Це дозволить батькам отримати особисте консультування у разі термінової необхідності. Інформація про вихованців дитячих груп, щоденне меню, режим дня - все це важливі складові батьківського куточка.
6
Оформіть стенд в цікавому дизайнерському рішенні, орієнтуючись на специфіку установи. Наприклад, зробіть його у формі паровозика з вагонами. Сама стаття буде одним з вагончиків, а круги з різнобарвного картону, приклеєні до аркуша паперу - його колесами. Придумайте оригінальну окантовку вагончиків з кольорового паперу.
7
стилізує стенд у вигляді Теремка, для даху якого можна використовувати натуральну солому. Окрім інформаційних статей, прикрасьте теремок виробами, аплікаціями і малюнками.