Як заспокоїти папуги. спів птахів слухати онлайн.

Ви взяли до себе в будинок красивого папужки і раптом виявили, що ці птахи дуже галасливі. По всій квартирі розноситься крик, а якщо щось їм не сподобалося, вони можуть і вщипнути. Щоб папуга вів себе належним чином, необхідно з'ясувати причини гучного поведінки і потім заспокоїти його.
Інструкція
1
Не поспішайте відразу переходити до активних дій. Майте на увазі, що папуги самі по собі досить гучні. За допомогою гучних криків вони можуть святкувати схід і захід сонця, також вони вдаються до звукових сигналів для того, щоб попередити про небезпеку. Однак, якщо ваш пернатий вихованець кричить без зупинки протягом цілого дня, це вже ненормально. Так що ваше завдання - не примусити папуги зовсім замовкнути, а усунути тривалі крики.
2
Заведіть щоденник і детально записуйте все «буйні» випадки. Так ви зможете проаналізувати, за яких обставин ваш вихованець стає неспокійним. Якщо ви з'ясували причину сильних і довгих криків, саме час задуматися про те, як скоротити надмірний шум і хвилювання папуги .
3
Не звертайте уваги на папуги , коли він занадто сильно кричить. Якщо ви спробуєте заспокоїти його за допомогою ласощів, він це запам'ятає і деякий час почне кричати знову, вимагаючи уваги. Вам не допоможуть, і навіть тільки нашкодять такі дії, як удари по клітці, бризкання водою на папуги , крики на нього. Після такого звернення птах може почати висмикувати у себе пір'я.
4
Щоб закріпити хорошу поведінку, дайте йому ласощі, коли він веде себе спокійно. Похваліть його, поговоріть і пограйте з ним. Принесіть йому палиці з корою і листям, папуги дуже люблять їх гризти. Спілкуйтеся з вашим вихованцем кожен день. Замість крику навчіть птицю розмовляти. Нехай висловлює свої емоції за допомогою фраз. Не забувайте завжди винагороджувати папуги за зразкову поведінку. Не карайте папуги , це ні до чого не приведе.
5
Якщо папуга ніяк не може заспокоїтися, переставте клітку в інше приміщення чи накрийте її чим-небудь. Експерти вважають, що це допомагає в більшості випадків. Лише після того, як птах повністю заспокоїлася, зніміть покривало і перенесіть клітку назад у кімнату. Цей спосіб не завжди є ефективним. Якщо ваш папуга кричить від страху, це тільки погіршить ситуацію. Наляканий вихованець створює багато проблем, не варто піддавати його шоку.
6
Папуга може страждати від самотності і браку уваги. Якщо у вас немає часу спілкуватися з папугою, заведіть для нього одного. Нова птах будь-якої статі буде сприйнята нудьгуючим папугою адекватно.
7
Випускайте вашого вихованця на волю, нехай політає по квартирі вільно. Не забудьте закрити всі вікна і замкнути кота. Залишайте для нього включеним телевізор або радіо, звуки людського голосу і музика обов'язково його розвеселять. Переконайтеся, що в телевізійну програму не включені фільми про дику природу, оскільки гарчання хижаків може налякати папуги .
8
Коли ви приходите додому, вітайтеся з вашим пернатим вихованцем. Привітання запобіжить небажаний шум, тому папуги часто використовують голосові сигнали для переклички.