Як завести автомат в мороз.

Європа не відчуває на собі таких сильних морозів, як у Росії. Тому автомобілі з автоматичною трансмісією, що випускаються для експлуатації в країнах Європейського союзу, а потім потрапили, з різних причин, в нашу країну, до експлуатації в зимовий час року менш пристосовані, ніж автомобілі японського виробництва.
Вам знадобиться
  • Тепле приміщення.
Інструкція
1
Якщо власникові автомобіля з автоматичною коробкою передач не вдається уникнути поїздки в сильний мороз, і він змушений вранці знову заводити машину, залишену ночувати на відкритій парковці, то необхідно ще звечора вжити заходів, що забезпечують гарантований ранковий запуск двигуна автомобіля з автоматом .
2
Найефективніший спосіб уникнути ранкових проблем, пов'язаних із запуском двигуна, зняти з автомобіля на ніч акумулятор і помістити його в тепле приміщення. Надійнішого способу ніхто порекомендувати не зможе.
3
Але якщо такої можливості немає, то морозним ранком, хвилин на 10-15, перед запуском автомобіля з автоматом, необхідно включити запалювання і ближнє світло фар. За вказаний період часу розігріється електроліт в акумуляторі, а в системі живлення утворюється необхідний тиск палива. Що в свою чергу забезпечить успішний запуск холодного двигуна.
Зверніть увагу
Після пуску мотора ні в якому разі не можна примусово підвищувати обороти двигуна, а тим більше, відразу ж відправлятися в дорогу. Пам'ятайте, ваш автомобіль з автоматом. І крім прогріву двигуна, потрібно ще й прогрів масла в АКПП. Тільки після набору достатньої температури, не менше 60 градусів, можна вирушати в дорогу.