Як зшити чохол для плаття.

Якщо ви займаєтеся танцями або просто часто подорожуєте, перед вами постає питання: як перевозити сукні ? Завжди існує небезпека забруднити і навіть порвати одяг. Щоб уникнути неприємностей, можна скористатися спеціальним чохлом для суконь. Зшити його можна самим.
Вам знадобиться
  • -тканина-плащевка - дві довжини чохла;
  • -ніткі в колір тканини;
  • -молнія - довжина близько 1м;
  • -карабіни - 2шт .
Інструкція
1
Виберіть тканину для пошиття чохла. Враховуючи всі можливі погодні умови, найкраще для чохла підійде плащевка або інша тканина, не пропускає воду.
2
Викрійку чохла можна не робити на папері. Накреслити його можна прямо на тканині. Попередньо сколіть дві частини полотна шпильками, щоб уникнути ковзання. Верхня частина чохла в ширину повинна бути не менше півметра і вільно вмішати плечики для одягу. Нижня частина - приблизно метр. Якщо ж ви плануєте перевозити в чохлі бальне плаття, орієнтуйтеся на його ширину по низу. Можливо, це буде і півтора метра. Довжина чохла повинна бути трохи більше довжини сукні .
3
Виріжте дві деталі чохла. Змітайте низ і один з бічних швів, а потім прошийте на швейній машині. У другій бічний шов вметайте блискавку. Довжина її може бути різною. Але чим довше вона буде, тим вільніше плаття буде міститися всередину. Якщо вам не подобається ідея блискавки в бічному шві, зробіть переднє полотно розрізним. Тоді ви зможете вставити блискавку посередині переднього полотна чохла.
4
У верхньому шві залиште отвір для вішалки. Можна зробити і по-іншому. Верхній шов повністю зашити, вшивши невелику петлю. На нього і будуть вішатися плечики з сукнею.
5
Для зручності можна зовні пришити ремінь для перенесення чохла. Розкроїте його довжиною від одного бокового шва до іншого. Ширина його повинна бути близько 5 см в готовому вигляді. Кінці ременя потрібно вшити в бокові шви. Необхідна і петля для вішання чохла.
6
Також всередині чохла можна розмістити з боків карабіни, на які можна буде вішати сукні за шлевки. Це дуже актуально для суконь без бретелей.
7
Ще одна відмінна ідея - нашити на заднє полотнище чохла дві кишені. Тоді ви без проблем зможете перевозити і туфлі. Для цього викроїте дві деталі - прямокутники зі сторонами 20х30см. Одну з вузьких сторін підігніть і відстрочити. Накладіть деталі на заднє полотно чохла, пришийте.