Як заправити волосінь. Як протягнути волосінь в котушку.

Для досвідченого рибалки заправка волосіні в котушку не представляє ніякої складності. Однак для новачка це може стати справжньою проблемою, оскільки неправильно заправлена волосінь істотно ускладнює процес рибної ловлі.
Вам знадобиться
  • - волосінь;
  • - вудилище спінінга;
  • - олівець.
Інструкція
1
Прикріпіть котушку до вудилища.
2
Візьміть в руки бобіну з волосінню. Стирчить кінець волосіні пропустіть через найдрібніше кільце спінінга. Потім пропустіть лісочку через наступне кільце. Продовжуйте просмикувати лісочку через кільця, поки її кінець не досягне шпули. Пропускати лісочку через кільця необхідно з кінця вудилища, щоб вийшла якісна намотування.
3
Щоб уникнути перекручування, забезпечте невеликий опір перед намотуванням волосіні на котушку. Для цього вам знадобиться допомога напарника. Одна людина має тримати спінінг з котушкою, а другий - бобіну з волосінню. Небажано при цьому створювати занадто сильний опір, щоб не створити нові петлі, які утворюються в результаті занадто тугий намотування волосіні на котушку.
4
Відкрийте дужку лесоукладивателя.
5
Прив'яжіть лісочку до шпулі котушки.
6
Намотайте лісочку на котушку. При цьому ви повинні тримати спінінг, а ваш напарник - бобіну з волосінню на олівці. Намотуйте лісочку , повільно обертаючи котушку. В процесі волосінь не повинна провисати і утворювати кіл. Якщо намотувати лісочку таким чином, ви будете застраховані від освіти спіралей.
7
підмотавши лісочку до кінця, закрийте дужку.
Зверніть увагу
Деякі рибалки воліють кріпити на вудилище котушку з намотаною волосінню, але це не кращий варіант, оскільки котушка спускає лісочку незручною спіраллю. Волосінь при цьому може заплутатися.
Корисна порада
Лісочку дуже небажано спускати з котушки без необхідності. Після риболовлі слід зробити кілька зайвих закидів і повільно подмотать лісочку, тримаючи вудилище в вертикальному положенні. Так ви зможете просушити волосінь. Рівномірні повільні обороти не дозволять утворитися колам.