Як намалювати хуртовина.

Хочете здивувати друзів, що живуть в іншому місті? Запросто. Можна, приміром, їм розповісти, що у вас в місті вже випало багато снігу, а якщо не повірять, надати речовий доказ - фотографію. Але де ж сфотографувати сніг, якщо він ще не випав? Намалювати.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі.
Інструкція
1
Сфотографуйте добре знайому вашим друзям частину міста, наприклад, проспект або в'їзд в місто.
2
Скачайте програму Photoshop і встановіть її на комп'ютер. Після установки цього софта запустите його і відкрийте в Photoshop зроблену фотографію.
3
Змініть розміри фотографії з 72 dpi до 300: це полегшить процес роботи зі знімком і поліпшить результат.
4
Створіть новий шар: перевірте, щоб в його палітрі були встановлені чорний і білий кольори. Назвіть цей шар, наприклад, «falling snow».
5
Намалюйте в середині фотографії невеликий прямокутник, який заповніть хмарами. Для цього виконайте наступну послідовність дій: Filter - Render - Clouds.
6
Скориставшись фільтром Filters> Pixelate> Mezzotint> Coarse Dots, розташуйте сніг ближче. Після цього збільште прямокутник, витягаючи його поперек фотографії. Перейдіть до меню і виконайте наступну черговість дій: Select> Color Range, а після виділіть чорні області та видаліть їх (білі не чіпайте). Значення fuzziness повинно бути встановлено на 68.
7
Тепер пом'якшите отриманий ефект, виконавши наступні дії: Filters> Blur> Motion Blur. Щоб зробити замети, використовуйте інструмент rubber stamp.
8
Використовуючи інструменти eraser і rubber stamp, відрегулюйте рівень непрозорості шарів, підітріть там, де трохи переборщили з заметіллю . Іншими словами, слід регулювати зображення, зробивши його реалістичним. Тепер саме час зберегти всі виконані зміни і відправити фото друзям по електронній пошті.
Зверніть увагу
Зберігайте всі зміни, адже в разі раптового збою в роботі ПК «шедевр» зникне!
Корисна порада
Якщо під час малювання хуртовини виникнуть питання, пов'язані з роботою з програмою Photoshop, уважно почитайте спеціалізовані сайти, присвячені цьому софту. Там все розписано дохідливо і детально.