Як відігріти каналізаційну трубу. заміна каналізаційного стояка.

Морозна зима може підносити чимало сюрпризів власникам приватних будинків: то у водопроводі вода замерзла, то каналізаційні труби не проходять через промерзання. Тільки й встигай вирішувати всі ці проблеми. І якщо з отогревом водопроводу все досить просто, то з каналізаційною трубою доведеться повозитися.
Вам знадобиться
  • - сталевий трос;
  • - ізолента;
  • - шланг від гідрорівня;
  • - невелике відерце;
  • - шматочок трубки ;
  • - трійники;
  • - тазик;
  • - гаряча вода.
Інструкція
1
За допомогою ізоляційної стрічки прикріпіть до сталевого тросика шланг від гідрорівня. Потім один кінець цього троса запіхну в каналізаційну трубу.
2
Другий кінець вдосконаленого сталевого троса припаяйте до невеликого пластмасове відерце. Для цього нагрійте шматочок трубки, діаметр якої 4-5 міліметрів, і притулите до відра: пластмаса розплавиться в потрібному місці без праці. На трубку одягніть шланг від гідрорівня. Закріпіть відерце на півтораметрової висоти.
3
За допомогою трійників змайструєте відведення з каналізаційної труби, адже стічній воді потрібно буде куди стікати. Кінці відводів виведіть в таз або іншу велику ємність.
4
Закип'ятіть воду (літри три) і потихеньку підливайте її у відерце. Завдяки цьому саморобному механізму гаряча вода подається безпосередньо до промерзлому ділянці каналізаційної труби. Почекайте хвилин 10-15, потім просуньте трос далі - вглиб труби. Після цього знову підлити у відро гарячу воду. Послідовник цих дій повторюйте до тих пір, поки вода не стане вільно проходити по каналізаційній трубі.
5
Закріпіть отриманий результат: закип'ятіть відро води і вилийте в каналізацію.
Зверніть увагу
Якщо все самостійно зроблені спроби відігріти каналізаційну трубу не увінчалися успіхом, негайно викличте службу, яка займається усуненням проблем в водопровідних та каналізаційних системах. Якщо вчасно не відігріти каналізаційну трубу, проблема може посилитися: при замерзанні вода розширюється, а значить, існує ймовірність того, що труба лопне!
Корисна порада
Альтернатива запропонованому варіанту - гаряча солона вода. У десяти літрах окропу розведіть два кілограми солі і залийте цей розчин в каналізаційну трубу. Якщо після першого разу не допоможе, повторіть операцію ще кілька разів.