Як відремонтувати стяжку.

Якщо у вашій оселі зроблена керамзитобетон або цементно-піщана стяжка, яка знаходиться в нормальному стані, її можна не чіпати, оскільки вона годиться під нове підлогове покриття. Але якщо стяжка продавлена в багатьох місцях, їй потрібний ремонт.
Вам знадобиться
  • - дерев'яний брусок;
  • - перфоратор;
  • - вода;
  • - суха ремонтна суміш.
Інструкція
1
Видаліть зі стяжки все сміття і забруднення, потім зробіть візуальний огляд. Необхідно виявити відшарування і тріщини. Простукаєте стяжку торцем дерев'яного бруска. При цьому повинен лунати твердий дзвінкий звук. Якщо в якихось місцях звук глухий, є відшарування.
2
Постинаєте пошкоджені місця стяжки до перекриття за допомогою перфоратора, який необхідно перемкнути на режим «удар».
3
Видаліть з розбитої перфоратором ямки шматки стяжки, підметіть ямку і видаліть з неї пил (можна використовувати пилосос).
4
Загрунтуйте стяжку водою. Для цього змочіть поверхню ямки великою кількістю води, щоб намочити старий розчин навколо ямки, а також плити перекриття. В іншому випадку ці матеріали можуть «висмоктати» воду з ремонтного розчину.
5
Розведіть суху ремонтну суміш, дотримуючись інструкції виробника.
6
Встановіть «латки» з ремонтного розчину на місця відшарування.
7
Розширте по всій довжині наявні тріщини за допомогою перфоратора.
8
Видаліть з тріщин все сміття і заґрунтуйте їх, застосовуючи такий же спосіб, як і при роботі з відшаровуваннями.
9
Розмішайте ремонтний розчин і нанесіть його в тріщини.
10
Залиште розчин до повного висихання - на 9 діб.
Зверніть увагу
Розводити суху ремонтну суміш необхідно точно за інструкцією. Зазвичай виробник розміщує інструкцію із застосування на мішку з сухою сумішшю. Не можна вливати більше або менше кількість води, ніж рекомендує виробник.
Корисна порада
Для грунтовки можна використовувати не тільки воду, але також цементне молоко або спеціальні грунтовки, які продаються у всіх будівельних магазинах. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент подібних засобів.