Як розташувати таблицю. Як перемістити таблицю з.

Проблема переміщення і розташування на сторінці таблиці, створеної в документі офісного додатка Word, що входить в пакет Microsoft Office, може бути вирішена стандартними засобами програми і не передбачає наявності поглиблених пізнань в області комп'ютерного програмування.
Вам знадобиться
  • -Microsoft Word 2007
Інструкція
1
Запустіть офісний додаток Word, що входить в пакет Microsoft Office і відкрийте документ, що містить таблицю , що підлягає редагуванню, для виконання операції переміщення і розташування обраної таблиці на сторінці.
2
Перемістіть курсор введення тексту в довільно вибрану комірку таблиці і вкажіть ліву граничну лінію таблиці курсором миші для ініціації переміщення таблиці.
3
Дочекайтеся перетворення курсору миші в маркер виділення і переміщення і виконайте клік лівої кнопки миші на обраної лінії.
4
Утримуйте ліву кнопку миші натиснутою і перемістить таблицю в бажане місце.
5
Виділіть потрібну таблицю для використання альтернативного методу переміщення об'єкта і викличте контекстне меню виділеного елемента кліком правої кнопки миші.
6
Вкажіть команду «Копіювати» (або «Вирізати») і виберіть бажане місце для розміщення вибраної таблиці.
7
Викличте сервісне меню кліком правої кнопки миші на обраному місці і виберіть команду «Вставити».
8
Перемістіть курсор введення тексту в довільно вибрану комірку потрібної таблиці і розкрийте меню «Таблиця» верхній панелі інструментів вікна програми Word для виконання операції розміщення вибраного об'єкту по центру сторінки документа.
9
Вкажіть пункт «Властивості таблиці» і перейдіть на вкладку «Таблиця» діалогового вікна властивостей.
10
Оберіть опцію «Навколо» у розділі «Обтікання» та натисніть кнопку «Розміщення».
11
Вкажіть пункт «Від центру» в полі «Положення» та пункт «Сторінки» в полі «Щодо» у розділі «По вертикалі» нового діалогового вікна.
12
Вкажіть значення «Сторінка» в полі «Щодо» розділу «По горизонталі» та натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних змін.
13
Використовуйте пункт «Орієнтація сторінки» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми для вибору потрібного виду відображення сторінки документа.