Як організувати дозвілля школяра.

Навчання - це досить нелегкий і виснажливий труд. Тому батькам необхідно серйозно підійти до організації дозвілля їх улюбленого школяра. Дитина повинна не просто фізично відпочити, а також цікаво і з користю провести свій вільний час.
Інструкція
1
Заздалегідь купите квитки в театр або на циркову виставу. Сходіть усією сім'єю на прем'єру нового фільму, а після перегляду поділіться один з одним враженнями.
2
Звозіть на вихідних дитини в дитячий розважальний центр або в дельфінарій. Якщо у вашому місті є аквапарк, то вам просто повезло, діти обожнюють водні розваги.
3
Якщо на вулиці гарна погода - вирушайте на прогулянку. Катайтеся на роликах або візьміть велосипеди напрокат. В теплий осінній день поїдьте за місто на пікнік або можна спробувати щастя в «тихій полюванні», збір грибів та природних матеріалів для майбутніх виробів дітям дуже сподобається.
4
Розробіть маршрут і поїдьте в сусіднє місто на екскурсію або просто пройдіться по незнайомим вуличках. Дайте дитині фотоапарат, нехай він фіксує події вашого дня.
5
Сходіть на спортивний матч, таке проведення часу особливо актуально, якщо ваш школяр є шанувальником спорту. Зайдіть на каток, кілька годин катання по льоду забезпечать вам заряд бадьорості і відмінного настрою надовго.
6
Запишіть дитину в який-небудь гурток, попередньо з'ясувавши його інтереси і порадившись із ним. Добре якщо таких гуртків буде декілька, один спортивний, а другий, розвиваючий творчі здібності дитини.
7
Якщо на вулиці холодно і дощ, проведіть день вдома. Тільки не дозволяйте дитині сидіти цілий день перед телевізором або за комп'ютером. Придумайте спільне заняття, приготуйте разом вечерю, займіться творчістю, почитайте по ролям або влаштуйте сімейний турнір з настільних ігор. Придумайте призи для переможців і веселі завдання для переможених.
8
Проявіть трохи фантазії і організуйте цікавий, корисний і насичений подіями дозвілля, який сподобається не тільки вашому школяреві, але і всій родині.