Як перешити шкіряний плащ.

Розбираючи свій гардероб, жінки нерідко виявляють речі, які не носять роками. І справа навіть не в тому, що одяг стає зношеної або немодній. Деякі вироби просто набридають. Це стосується і вечірніх нарядів, і легких блузок, і навіть верхнього одягу, такий як плащ , наприклад, виготовлений зі шкіри. Викинути чи подарувати - варіанти, які з легкістю позбавлять вас від зайвих турбот, проте логічніше буде переробити той самий плащ , модернізувати і перешити, щоб насолоджуватися обновкою.
Вам знадобиться
  • - плащ;
  • - швейна машинка;
  • - підкладкова тканину;
  • - хутро;
  • - фурнітура;
  • - ножиці, крейда, шпильки, лінійка, сантиметрова стрічка;
  • - фігурні ножиці;
  • - клей, молоток.
Інструкція
1
Найпростішим у виконанні способом оновити плащ стане зміна його довжини. Довгу модель укоротите до коліна, нижче коліна або перетворите в куртку.Встаньте біля дзеркала, відзначте для себе, з чим ви зможете носити поліпшену річ. Продумайте можливі варіанти, адже коли ви відріже зайве, дороги назад вже не буде. Одягніть взуття, в якій будете ходити, потім крейдою або шпильками виконайте позначки на плащ е, відповідні довжині готового виробу.
2
Розкладіть плащ на рівній поверхні, за допомогою лінійки прокреслите крейдою чітку лінію підгину. Відзначте припуск на обробку низу - він складе 2-4 см залежно від щільності шкіри, з якої зшитий плащ . Переконайтеся, що на поверхні матеріалу відсутні металеві ґудзики, кнопки і фурнітура, щоб нічого не заважало рівно обрізати виріб. Відріжте зайве.
3
Тепер обробіть низ виробу. З однієї зі сторін обережно підпорі підкладкову тканину. Потім починайте підвертати шкіру до мітки згину. Якщо плащ виконаний з м'якої шкіри, замші або штучного полотнища, вам слід просто прим'яти згин і випрасувати його праскою через прошарок тканини. В іншому випадку необхідно згин проклеювати спеціальним клеєм, потім відбивати молотком, щоб зробити деталь м'якою, зручною для відстрочки на машині.
4
Приметайте підкладковий матеріал до нижнього краю. Для цього зріжте зайву тканину і залиште сантиметр напуску на шкіряний підгин. Через отвір, отримане за рахунок розпоротого краю плащ а, виверніть полотнище навиворіт. Пристрочите підкладку до шкіри, потім знову виверніть виріб на обличчя. Бічний розріз змітайте вручну.
5
Тепер виконайте відстрочку - одинарну або подвійну. Альтернатива - можна обійтися без неї зовсім, адже підгин вже проклеєний і не розійдеться. Ще раз обережно відпрасуйте низ плащ а.
6
Модернізуйте плащ за рахунок кишень і декору хутром. Змінивши довжину плащ а, ви отримаєте невеликі шматки шкіри, яких цілком вистачить на виготовлення кишень з клапанами. Розмістіть їх на передніх поличках, зачепивши шпильками, і тільки після пристрочують до виробу. Хутро послужить доповненням і перетворить звичайний плащ в оригінальну модель. Випорю рукави з плащ а, прикладіть до виворітної сторони хутряний тканини, обведіть крейдою. Виконайте розкрій, потім сострочіть бічний шов. Вметайте підкладку від рукава, обробіть нижній край і після цього вшитої деталі в основу плащ а. Шийте не поспішаючи, щоб не пошкодити шкіру проколами і уникнути поломки голки.
7
Якщо з плащ а ви змайстрували коротку курточку, що залишився відріз шкіри використовуйте для пошиття міні-спідниці. Виберіть найпростішу у виконанні модель, зробіть розкрій і сострочіть на машинці бокові шви, залишивши розріз для блискавки. Вшитої блискавку, а верх спідниці обробіть, використовую обтачку з щільної тканини. Нижній край спідниці подгибается тим же способом, що і плащ .
8
Короткий плащ прикрашайте металевою фурнітурою і тасьмою. Можна декорувати комір, клапани кишень, нижній край і подборта вироби. Манжети можна розбавити вставками полотна з великою в'язкою, тим самим створити ілюзію одягненого светри. Як варіант - зшити капюшон з трикотажу або хутра і вметать його до коміра плащ а чи удосконаленої куртки.
Зверніть увагу
З шкірою працюйте обережно, хоч це і міцний матеріал, але він легко залишає на собі подряпини, потертості і проколи від швейних приладдя.