Як приймати "Валідол".

У кожному будинку є своя аптечка, а в ній - стандартний набір ліків, серед яких « Валідол » займає завидне першість. Цей препарат, що складається з ментолу і валеріани, викликає заспокійливу дію.
Вам знадобиться
  • - спиртова настоянка валідолу;
  • - «Валідол» в таблетках.
Інструкція
1
Скористайтеся « Валідол ом» при виникненні серцевого нападу. Але пам'ятайте: в цьому випадку не можна приймати його без препаратів з нітратів. Найвідоміший з них - нітрогліцерин. Прийміть одну-дві капсули або таблетки, або 3-6 краплею розчину « Валідол а» під язик до повного розчинення. Розчин « Валідол а» в краплях також можна капати на шматочок цукру і тримати під язиком. Якщо болі в серці тривають більше 10-15 хвилин, а прийом « Валідол а» і нітрогліцерину не допомагають, зверніться до лікаря або викличте службу «Швидкої допомоги».
2
« Валідол » ефективний при сильному стресі, станах перезбудження, нервовому напруженні. При сильному стресі в добу можна прийняти не більше 3-4 капсул або таблеток препарату. Добова доза розчину « Валідол а» може коливатися від 10 до 25 крапель. Використовуйте його, якщо ви погано переносите поїздки. Цей препарат прекрасно знімає симптоми морської хвороби (синдрому заколисування), при цьому надає рефлекторна дія і знімає неприємні відчуття, може запобігти нудоту і блювоту, викликані морською хворобою. Однак слід з обережністю або обмежено приймати « Валідол » хворим з цукровим діабетом, з огляду на те, що він містить цукор, і людям з низьким артеріальним тиском.
3
Кілька крапель « Валідол а» допоможуть впоратися з серцевими болями, викликаними неврастенічними станами та істерією. Часто подібні стани можуть виникнути на тлі клімаксу і передменструального синдрому.
4
При виникненні подразнення на шкірі, свербежу, змастіть спиртовим розчином « Валідол а» ділянку тіла, який турбує вас. Пам'ятайте, що « Валідол » здатний зняти тільки зовнішнє роздратування. Обов'язково зверніться до лікаря, якщо подібні симптоми виникають регулярно. Інакше самостійним лікуванням можна тільки нашкодити, а не допомогти організму.