Як видалити гель на нігтях. рідина для видалення гелю з нігтів.

Гелеві нігті - це довговічне і міцне покриття, яке наноситься на нігтьову пластину. Технологія нарощування гелевих нігтів досить проста, а тому популярна. До того ж такі нігті дуже гарні і володіють природним блиском. Утруднення викликає тільки видалення гелю з нігтів.
Вам знадобиться
  • - щипці для нігтів;
  • - пилка абразивністю 100-150 грит;
  • - пилка-полірувальник.
Інструкція
1
Для того щоб зняти гель з нігтів в першу чергу зменшіть їх довжину. Для цього відріжте вільний край нігтя манікюрними щипчиками. Виконуйте процедуру дуже обережно, щоб не пошкодити натуральний ніготь і шкіру біля нього Адже застиглий гель досить твердий, а значить, легко може тріснути і викликати дефекти нігтьової пластини. Чи не зрізайте ніготь «під корінь», краще доведіть до потрібної довжини за допомогою пилки. Позбувшись від довжини, переходите до видалення штучного матеріалу.
2
Гель - досить міцний матеріал. На відміну від акрилу, який теж використовується при моделюванні нігтів, він не розчиняється в ацетоні, тому зняття гелю - більш тривала процедура. Візьміть пилку абразивністю 100-150 грит. Вона використовується для видалення штучного матеріалу. Потім починайте акуратно шар за шаром спилювати гелевий ніготь.
3
Щоб не пошкодити натуральну нігтьову пластинку, періодично видаляйте гелеву пил ватним диском або щіткою, а поверхня нігтя протирайте рідиною для зняття лаку. Гель і натуральний ніготь намокають по-різному, тому ви легко визначите, де межа нарощеного і натурального нігтя. Не думайте, що вам доведеться витратити на видалення гелю багато часу. Якщо пилка підібрана правильно, процедура займе не більше 20-30 хвилин.
4
Після того як ви знімете гель , нанесіть на нігті злегка підігріте масло і втирайте його масажними рухами. Використовувати можна як спеціальне маникюрное масло, так і соняшникова, оливкова, абрикосове. Після масажу пополіруйте нігті замшевим полірувальником.
5
Професіонали використовують засіб для зняття штучних нігтів Artificial Nail Remover. Воно видаляє всі штучні покриття, містить протигрибковий компонент і має приємний запах. Тому якщо є можливість, скористайтеся ним, а при необхідності видаліть залишки гелю пилянням.