Як підписати фотоальбом. Як підписати альбом з друзями.

Фотоальбоми в соціальних мережах - непогана можливість розповісти друзям про себе і свої захоплення. Але, як показує практика, завантажити фотографії - це ще не все. Для того щоб користувачі соціальної мережі, у яких є доступ до ваших альбомами, могли в них орієнтуватися, альбоми потрібно підписати.
Вам знадобиться
  • - аккаунт у соціальній мережі;
  • - браузер.
Інструкція
1
У багатьох соціальних мережах існує можливість вводити назву і опис фотоальбому при його створенні і редагувати вже створений альбом. Для того щоб озаглавити альбом в процесі його створення, увійдіть в свій аккаунт у соціальній мережі і виберіть опцію «Фото». У соціальній мережі «ВКонтакте» це опція «Мої фотографії». На цій сторінці знайдіть кнопку «Створити альбом» і клацніть по ній.
2
У вікні можна вводити назву альбому і його опис. Щоб довго не мучитися, придумуючи оригінальна назва для альбому, заздалегідь вирішите, які фотографії ви збираєтеся туди завантажувати. Якщо в альбомі буде фото звіт про якусь подію, відобразіть це в назві. Для назви цілком вистачить трьох-чотирьох слів, що описують суть події, місце і час.
3
Для того щоб пояснити коротку назву фотоальбому, заповніть поле «Опис». У ньому можна розповісти про подію, під час якого зроблені фотографії. Звичайно, якщо ви повною мірою володієте здатністю створювати фото есе, які не вимагають додаткових пояснень, можете залишити це поле порожнім. В іншому випадку навряд чи хто-небудь окрім учасників події, яке ви фотографували, зрозуміє, що означає ця серія знімків.
4
Клацніть по кнопці «Створити альбом», підберіть і додайте в нього фотографії. Якщо є така необхідність, ви можете додати окремий опис для кожної фотографії в створюваному альбомі.
5
Якщо назва або опис створеного раніше альбому здалося вам невдалим, ви можете його відредагувати. Для цього відкрийте список своїх альбомів, виберіть цікавить вас альбом і скористайтеся опцією «Редагувати». Якщо ваші фотографії розміщені в соціальній мережі «Мій Світ», використовуйте опцію «Властивості». У вікні, змініть назву або опис альбому і натисніть на кнопку «Зберегти зміни».
Зверніть увагу
Після будь-якого редагування альбому перевірте, чи не змінилися налаштування його приватності. Як правило, відомості про приватності альбому можна побачити під його описом.