Як обрізати шубу.

Шубка втрачає свій привабливий вигляд, коли з'являються потертості і рідшає хутро по низу. Можна в домашніх умовах позбутися цих недоліків, укоротивши довжину шубки.
Вам знадобиться
  • Тонка голка, скальпель або гостре лезо, шпильки з одним вушком, лінійка, тонкий крейда, нитки, ножиці для підрізання підкладки.
Інструкція
1
Визначте бажану довжину. Для цього надіньте шубу , застебніться і підігніть шубу , закріпивши підгин шпильками. Уважно оціните нову довжину. Пам'ятайте, що відрізану деталь не повернути на колишнє місце. Якщо ви готові до змін, приступайте до роботи.
2
Покладіть шубу на стіл або на велику рівну поверхню і розправте її. Щоб почати роботу необхідно спочатку відпороти від шуби підкладку. Виміряйте величину підгину. По внутрішній стороні хутра на потрібному відстань від краю подолу зробіть кілька частих позначок дрібному. Використовуйте лінійку для з'єднання позначок рівною лінією - це буде новий край подолу у шуби. Візьміть скальпель або гостре лезо. Тримаючи в одній руці край подолу, трохи натягуючи, скальпелем обережно відрізайте по зазначеній дрібному лінії. Прорізати потрібно тільки основу хутра - мездру. Після обрізки вологою рукою проведіть по новому краю і зберіть волоски хутра, що потрапили під гостре лезо.
3
Підшийте шубу на однаковій відстані від краю, використовуючи тонку голку і підібраний колір ниток. Підшиваючи, злегка проколюйте основу хутра голкою. Підкладка теж потребує вкороченні. Повторіть з підкладкою всі дії, які проводилися при обрізанні хутра. Але скористайтеся для підрізування тканини традиційним ріжучим інструментом - ножицями. Приміряйте шубу . Попросіть допомогти визначитися з довжиною підкладки, щоб вона не виглядала з-під шуби. Підігніть підкладку, обробіть її край і прикріпіть до шубі.
Зверніть увагу
Прорізати шкіру ножем або лезом слід обережно, не пошкоджуючи хутряні волоски. Категорично забороняється використовувати в роботі з хутром ножиці.
Корисна порада
При визначенні краю обрізки шуби завжди зменшуйте ширину підгину на 3 см від спочатку виміряних ширини. Підкладка завжди пришивається на відстані 1 см від краю подолу шуби.