Як налагодити виробництво. налагодити своє виробництво.

Рішення власноруч відкрити виробництво повинно ґрунтуватися на твердій впевненості в тому, що продукція, яку ви збираєтеся виробляти, буде затребувана на ринку. Тому вкладати кошти в організацію нового виробничого підприємства стоїть, керуючись результатами глибокого маркетингового дослідження. І лише відшукавши той вид продукції, який представлений на ринку явно недостатньо, можна робити перші кроки на шляху до того, щоб ощасливити споживача.
Вам знадобиться
  • Приміщення, обладнане необхідними інженерними комунікаціями
  • Комплект обладнання
  • Домовленість з постачальниками сировини та витратних матеріалів
  • Пакет установчих та дозвільних документів
Інструкція
1
Орендуйте приміщення, вже тримаючи в розумі основні складові процесу виробництва та подальшого руху готової продукції. У вашому розпорядженні повинна матися площа під цех - раз, під склад - два, причому зберігати доведеться не тільки те, що ви виробляєте, а й сировину, яке може бути вельми різноманітним. Крім того, в розумі варто заздалегідь вибудувати ймовірну логістичний ланцюжок - забирати продукцію з вашого складу і підвозити сировину має бути зручно, а значить подбайте про те, щоб до обраному вами приміщенню вели під'їзні шляхи достатньої пропускної здатності.
2
З'ясуйте, яке технічне оснащення потрібно для організації виробництва обраного вами виду продукції. Закупити необхідний комплект обладнання, маючи на увазі, що на початковому етапі високих виробничих потужностей вам домагатися ні до чого - спочатку ваш проект повинен пройти випробування на окупність. Можливо, для експлуатації обладнання будуть потрібні спеціалізовані інженерні комунікації.
3
Вивчіть ринок тих матеріалів, які вам знадобляться для виробництва продукції як сировину. Виберіть найбільш зручних для ваших цілей постачальників (ціна і особливості доставки), починайте налагоджувати з ними взаємовигідну співпрацю. З поставками сировини не повинно бути ніяких перебоїв, тому в роботі ваших партнерів стабільність важлива насамперед.
4
Найміть, виходячи з технологічних особливостей вашого майбутнього підприємства, мінімальний штат співробітників. В управлінні виробництвом персонал відіграє значну роль, але потреби кожного окремого підприємства та вимоги до його кадровому оснащенню можуть бути досить різноманітні. Просте виробництво (а таким воно на початкових порах і буде) може обслуговувати один тільки робочий персонал, але в міру його зростання необхідність в інженерно-технічних працівниках виникне обов'язково.
5
Зберіть усі необхідні для відкриття виробництва та його функціонування документи. Деякі види продукції не вимагають проходження сертифікації, а їх виробництво - обов'язкового ліцензування. Але в будь-якому випадку, щоб використовувати для вашої діяльності оснащені під виробництво приміщення, потрібно щоб спочатку їх «схвалив» Росспоживнагляд і протипожежна інспекція (іноді також інші технічні інспекції та екологічні служби).
Корисна порада
Крім сировини потрібно також з самого початку подбати про упаковку для вашої продукції - в деяких випадках ця проблема вирішуватиметься на рівні закупівлі додаткового витратного матеріалу, в деяких будуть потрібні послуги професійних дізайнеров.За клопотами, пов'язаними з організацією виробництва, не забувайте думати і те, як будете продавати те, що справите - зв'яжіться з потенційними клієнтами, надайте їм зразки товару.
У сім'ї дитина оточена загальною любов'ю, для батьків, бабусь і дідусів він найрозумніший, товариський і чесний. Його люблять за те, що він просто є. Але у однокласників ваша дитина не викликає особливої любові, бо в дитячому колективі цінуються дещо інші гідності, ніж в родині.
Інструкція
1
Допоможіть дитині підвищити успішність. У всі часи успішні люди користуються авторитетом. Візьміться разом з ним за домашні завдання, придбайте додаткову літературу, яка розширить кругозір вашої дитини з певного предмету.
2
Допоможіть дитині підвищити самооцінку, часто через низьку самооцінки відбуваються конфлікти в середовищі школярів. Більш впевнені в собі діти намагаються придушити слабкого і не впевненого в собі дитину.
3
Добийтеся похвали вчителя за хороший відповідь вашої дитини на уроці. Заохочення з боку викладача - кращий спосіб самоствердитися в класі .
4
Виховуйте у своїй дитині вольові якості: чесність, справедливість і рішучість.
5
Подбайте, щоб у вашої дитини була можливість з кимось поділитися зайвої ручкою, цукеркою, яблуком. Нежадібних дітей поважають в будь-якому колективі.
6
Прищеплювати дитині почуття доброти і співчуття, підберіть на вулиці покинуте кошеня або підгодуйте дворову собаку.
7
Не обговорюйте при маляті його однокласників, адже ваша думка може відрізнятися від його. Намагайтеся помічати в його перевесниках хороші риси і вчинки, тоді ваша дитина не буде до них ставиться зверхньо і швидше увіллється в колектив.
8
Намагайтеся прищепити вашій дитині спокій і розсудливість, бо в дитячому колективі не люблять надмірно емоційних дітей, які занадто бурхливо реагують на образи чи погані оцінки.
9
Зустрічайтеся з учителем у школі після уроків, коли не бачать однокласники вашої дитини. Діти не поважають «підлиз», і будь прихід батька в освітній заклад, крім класних батьківських зборів або виклику за погану поведінку, сприймається дітьми як загравання з учителем.
10
Якщо всі вжиті спроби не допомогли вашій дитині стати «рівноправним» членом дитячого колективу, зверніться до психолога, він запропонує більш професійні методи.
Корисна порада
В школі діють не писані правила спілкування, відмінні від сімейних і, прийшовши в школу, кожна дитина повинна бути готовий до змін. Легше доводиться дітям, які прийшли в освітній заклад з місцевого дитячого садка, коли добра половина однокласників знайома, що називається з горщика. Важче, коли дитина потрапляє в клас, де його нікого не знає з дітей, або переходить в нову школу в зв'язку з переїздом. Батькам потрібно допомогти дитині влитися в шкільний колектив.