Як прилаштувати веранду до будиночка.

Веранда хороша тим, що її можна прилаштувати як при зведенні будинку, так і вже після основного будівництва. У літній період веранда не замінна. Вона прекрасно підійде для відпочинку і сімейного чаювання. Тому доцільно орієнтувати її в бік саду або інші природні куточки вашого присадибної ділянки.
Інструкція
1
Будівництво веранди - це великий проект, тому заздалегідь підготуйте ретельний план і продумайте найдрібніші деталі, які необхідно буде реалізувати безпосередньо під час будівництва.
2
Намітьте межі майбутньої веранди. Використовуйте мотузку і дерев'яні кілочки для установки кордонів. Переконайтеся, що відмічені кордону йдуть строго перпендикулярно дому.
3
Для фундаменту відмінно підійде варіант бетонних опор з основами. Викопайте 15 см ґрунту в глибину по периметру веранди. Визначте, де будуть розташовуватися опори. Використовуючи ручний бур, викопайте ями глибиною в 1,5 м. Далі вам знадобляться готові круглі підстави, в які заливається бетон.
4
Побудуйте опалубку: кожна сторона 40 см і 15 см у висоту. По діагоналі покладіть арматурний стержень, зверху закріпіть арматурну сітку. В центрі конструкції встановіть L-подібний арматурний стержень перпендикулярно диагональному стрижню. Залийте бетон.
5
За допомогою дерев'яних брусків закріпіть трубкоподібні форми в центрі підстав. Для точного визначення вертикальності використовуйте будівельний рівень. Із зовнішнього боку прибийте цвяхами форми до підстав і засипте їх грунтом. Залийте бетон.
6
Поверхня землі утеплите керамзитом. Стовпчики встановлюйте рівномірно з певним кроком. Потім викладайте блоки, при цьому шви обов'язково заливайте розчином цементу і піску. Побудуйте підпірну стіну. Для додання міцності, використовуйте подвійні косяки.
7
Для влаштування підлоги, на стовпчики покладіть бруси, які попередньо обробіть розчином антисептика. Поверх брусів закріпіть обрізну дошку 150x100 см. Далі зверху постеліть будь гідроізоляційний матеріал і утеплювач. В якості завершення використовуйте шпунтовану дошку.
8
Зовні стіни веранди обшийте обрізний дошкою. З внутрішньої сторони покладіть гідроізоляцію і утеплювач. Прибийте цвяхами дерев'яні щити, які надалі передбачається обшити вагонкою.
9
Для пристрою односхилої даху по дерев'яній обрешітці прибийте поліетиленову плівку. Зверху покладіть ондулін, підібраний за кольором даху вашого будиночка.
Корисна порада
Прикрасити веранду можна різьбленим орнаментом, виконаним з дерева або фанери.