Як прикрасити міжкімнатні двері.

При замовленні нових міжкімнатних дверей в квартиру зі свіжим ремонтом ви можете відразу підібрати в фірмі, що спеціалізується на їх виготовленні, прикраса полотна. Двері інкрустують шматочками металу або перламутру, роблять врізку мозаїки з цінних порід деревини або лазерне гравіювання. Якщо ваші двері вже встановлені, то ви можете проявити свої творчі навички і декорувати їх самостійно.
Вам знадобиться
 • - вітражні фарби;
 • - самоклеюча вітражна плівка;
 • - дитячий набір для творчості;
 • - темний і білий лак;
 • - губка;
 • - валик і пензлики;
 • - шлифмашинка або наждачний папір.
Інструкція
1
ВітражУкрасьте скло, яке вставлено в двері, вітражем. Це незвичайно красиво виглядає, якщо двері добре освітлена. Самостійно зробити скло різнобарвним можна кількома способами.
2
Перший спосіб. Акуратно витягніть штапик і витягніть скло. Покладіть його на рівну поверхню. Зображення для вітража ви можете роздрукувати на принтері, знайшовши необхідне в інтернеті, відразу підігнавши під розміри скла. Підкладіть малюнок під прозору поверхню. Обведіть його контуром. Якщо контурна лінія перервалася, то її можна підправити гострим краєм зубочистки. Розфарбуйте зображення віражних фарбами, просушіть і вставте скло в двері.
3
Другий спосіб. Купіть плівку з вітражним малюнком. Змочіть дверне скло мокрою губкою. Відігніть край самоклейки від паперу і прикладіть липкою стороною до поверхні. Рівномірно звільняйте плівку від захисного шару, промокаючи поверхню ганчірочкою. Протріть, розправте всі складочки.
4
Третій спосіб. Придбайте в товарах для дитячої творчості набір для вітражних робіт. В ньому малюнок наноситься на плівку, а після застигання легко від неї відділяється. Намалюйте те, що вам подобається, можете скористатися готовими шаблонами. Зображення приліпите на скляну поверхню і видаліть, коли набридне.
5
«Сива» поверхностьДекоріруйте поверхню штучної «сивиною», якщо ваші дверей не шпоновані, а з недорогого масиву сосни. Очистіть поверхню від попереднього покриття. Фарбу знімайте спеціальною рідиною і шпателем, а потім покрийте двері темним лаком. Якщо двері вже покриті лаком, який ніде не потріскався, не видно глибоких подряпин, то його можна залишити. Але він повинен бути темних тонів. В іншому випадку вам необхідно або видалити лак шлифмашинкой або покрити двері шаром свіжого темного лаку. Пошліфують дрібної наждачкою і нанесіть верхнім тонким шаром білий лак. Він дасть необхідну «сивину».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vfdo4lmba5o
Корисна порада
Замініть ручки і петлі у міжкімнатних дверей. Подивіться, чи добре гармонують лиштви з оновленою дверима і інтер'єром в кімнаті, можливо, що їх буде потрібно замінити або пофарбувати.
Ми живемо в столітті бурхливого розвитку промисловості. Купити зараз можна буквально все. Тому особливо зараз популярні речі, які виготовляють народні умільці та майстри своїми руками. Це одяг, посуд, всілякі прикраси і навіть двері, а точніше, декор для дверей. Ви теж можете перетворити свою міжкімнатну двері, прикрасивши її красивою мозаїкою.
Вам знадобиться
 • Деревина різних порід, які один від одного кольором і текстурою;
 • Крохмальний і столярний клей (або БФ-2);
 • Шило гостре;
 • Відповідного розміру аркуш паперу або шматок фанери;
 • Наждачний папір;
 • Фуганок.
Інструкція
1
Першим ділом знайдіть відповідний малюнок для вашої мозаїки в інтернеті або намалюйте його самі. Далі вам потрібно нарізати шпон. Здійснюючи цей процес, зверніть увагу на наступне: деталі округлої форми слід різати у вигляді багатокутників, щоб потім закруглити кути за допомогою фуганка. Коли ви будете нарізати фігури з вузлами, кожен наступний надріз починайте з кутів, щоб вони у вас не обламалися.
2
Коли покінчіть з вирізуванням елементів мозаїки, приступайте до її збірці і розміщенню на полотні дверей. Здійснити ці операції можна двома способами.
3
Спосіб перший: ви можете наклеювати мозаїку безпосередньо на полотно дверей або на основу. Основою може служити лист фанери. В цьому випадку потрібно буде перенести малюнок на фанеру за допомогою копіювального паперу. Тепер просто приклеюйте елементи на мозаїку, яку ви потім зможете зміцнити на двері за допомогою того ж клею.
4
Спосіб номер два: тут вам знадобиться також папір і крохмальний клей. Переведіть малюнок на папір і починайте на неї переносити елементи мозаїки за допомогою шила (не пальцями, а то залишаться плями жиру). Слідкуйте за тим, щоб всі елементи орнаменту щільно один до одного прилягали. Далі наклейте малюнок папером назовні на підготовлену за допомогою наждачного паперу двері. Зачекайте, поки не просохне клей і видаляйте папір, попередньо змочивши її мокрою ганчіркою.
5
Варто зауважити, що при наклеюванні мозаїки на двері малюнок вийде дзеркальним щодо того, що був зображений на папері. До речі, полотно двері буде краще зняти з петель перед початком роботи. А коли всі операції будуть виконані, притисніть мозаїку чимось важким. Коли клей просохне і остаточно схопиться, зніміть прес і відполіруйте мозаїку.