Як заспокоїти плаче немовля.

Дитина може плакати з багатьох причин, адже немовля не може сказати вам про те, що його турбує і що у нього болить. В цьому віці - це його єдиний спосіб спілкування зі світом. Тільки проявивши терпіння і кмітливість і знайшовши причину плачу, ви зможете швидко заспокоїти малюка.
Вам знадобиться
  • -пустишка;
  • -Тихо музика;
  • -чисті підгузники.
Інструкція
1
Візьміть дитину на руки і притисніть до його голівці щокою, заспівайте йому колискову пісеньку. Ні в якому разі не підвищуйте голос і не кричіть на нього. Якщо малюк знаходиться на грудному вигодовуванні - дайте йому груди, в іншому випадку - пустушку. Смоктальний рефлекс в більшості випадків діє на дитину заспокійливо.
2
Вимкніть яскраве світло, телевізор і магнітофон. Походіть з малюком по напівтемній кімнаті, погладжуючи його по спині і голівці. Посміхайтеся, коли співаєте і розмовляєте з ним, так він знатиме що все добре, і заспокоїться швидше. Іноді можуть знадобитися більш енергійні похитування. Іноді допомагає заспокоїти дитину тиха, спокійна музика.
3
Перевірте підгузник, при необхідності поміняйте його на чистий. Після цього, якщо малюк не голодний, спробуйте покачати його і укласти спати.
4
Плач дитини може бути викликаний реакцією малюка на роздратування матері або недоброзичливу обстановку, що склалася в родині. В цьому випадку вам необхідно заспокоїтися і, якщо є можливість, усунути джерело роздратування.
5
Деякі діти погано реагують на нову обстановку. Наприклад, крихітку може дратувати незнайома кімната, її висвітлення або навколишні люди. У цій ситуації дитини може заспокоїти прогулянка на свіжому повітрі.
6
Якщо ви втомилися і не можете спокійно реагувати на плач дитини, попросіть чоловіка або бабусю тимчасово замінити вас. Якщо в даний момент вам ніхто не може допомогти - покладіть малюка в ліжечко і трохи відпочиньте, після чого спробуйте заспокоїти його ще раз. Діти досить сильно реагують на настрій мами. Чим спокійніше ви, тим краще почувається малюк.
7
Якщо плач дитини відрізняється від звичайного, а спроби його заспокоїти не дають жодних результатів - обов'язково викличте лікаря. А поки ви будете чекати медичного працівника, поносіть дитини на руках і поговоріть з ним. Можливо, ваш малюк захворів, і саме погане самопочуття є причиною його плачу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5tdPloSbbDw