Як укладати волосся щипцями.

Сучасні способи укладання дозволяють надати волоссю найрізноманітніші форми. Гаряче укладання тому не виключення. Одним з найважчих процесів тут вважається робота зі щипцями . Користуватися ними переважно тоді, коли хочеться спробувати що-небудь нове або існують причини не робити в даний момент хімічну завивку.
Інструкція
1
Техніка завивки волосся полягає в наступному. Сухі волосся розділіть на чотири частини (нижню, верхню і дві бічні). Починайте з задніх рядів. Щипці тримаєте в правій руці, гребінець - у лівій. Підніміть вузьку, невелику пасмо і, притримуючи її гребінцем, широко відкрийте щипці. Візьміть ними пасмо, при цьому жолоб щипців розташуйте знизу. При кожному їх повороті, відкриваючи й закриваючи їх, опрацьовуйте кінчики волосся для того, щоб вони не заламувалися.
2
В необхідному місці закрийте щипці. Вони повинні завжди перебувати в горизонтальній позиції. Так, по черзі, накрутіть пасма одну за одною спіралями на стрижень щипців. Потримайте деякий час, а потім обережно розмотайте і охолодіть. Чи не сковзаєте щипцями по волоссю. Їх рухи повинні бути безперервними і постійними.
3
Залежно від напрямку хвилі волосся (правобічної або лівосторонньої), волосся відхиляйте гребінцем направо або наліво. Закриті щипці наведіть в одну сторону, одночасно роблячи гребінцем рух у протилежному напрямку. При цьому волосся не повинні натягатися, віддалятися або наближатися до електрощіпци. Якщо вести щітку вірно, вона повинна окреслити ідеальну дугу хвилі.
4
Нанесіть на пальці трохи гелю і надайте локонам форму спіралей. Можна розчесати прядки гребінцем з дрібними зубами.
5
Також локони можна робити під низ, накручуючи при цьому волосся на себе. Даний прийом здійснюється аналогічно, як і попередній, тільки жолоб щипців буде знаходитися зверху.
6
Різновидом гарячої укладання є поєднання хвиль з локонами. В цьому випадку волосся накручуються від коренів до кінчиків. Візьміть лівою рукою пасмо волосся, а щипці прикладіть безпосередньо біля голови, тримаючи їх нещільно закритими. Жолоб направте вгору. Вільною рукою обведіть навколо стрижня щипців кінець прядки і потримайте його 3-5 секунд. Після закінчення накрутки вийміть з локона щипці, легко обертаючи їх. Розчесані локони набувають вигляду природною завивки. Виконувати таку укладку слід дуже обережно, тому невдалу роботу переробити практично неможливо.
7
Дуже практично і красиво виглядають зачіски, створені за допомогою щипців на коротко стрижених волоссі. При цьому укладку волосся виконуйте з накруткою їх в горизонтальні локони. По завершенню роботи розчешіть волосся щіткою. Переважно тут використовувати електрощіпци діаметром 1,5-2 см.