Як назвати таксі.

Компаній, що пропонують послуги таксі, стає все більше і більше. Як привернути увагу саме до вашої? Один з безпрограшних варіантів - підібрати їй помітне і запам'ятовується назва.
Інструкція
1
Гарне назва - один з відмінних (і вельми недорогих) способів реклами продукту або послуги, і таксі не буде винятком. Раніше назвам приділялося зовсім мало уваги, як правило, засновник компанії просто хотів назвати її, "щоб була назва". Зараз все не зовсім так. Назвати що-небудь означає надати йому унікальність, прикувати увагу, викликати позитивні асоціації.
2
Замислимося: що важливо для людини, що замовляє таксі? Оперативність, пунктуальність (незважаючи на пробки), невисока ціна і комфортний автомобіль. Щодо ціни можна посперечатися, однак для більшості людей невисока ціна поїздки на таксі має значення. Задача того, хто хоче назвати таксі - спробувати відобразити в назві ці чинники або хоча б один з них. Зрозуміло, не варто надходити занадто прямолінійно - назвати вашу компанію "Швидкість" або "Дешеве таксі". Проте, саме з цими поняттями має асоціюватися назву.
3
Часто буває так, що людина користується послугами одного й того ж таксі. Гарне назва допоможе вам залучити якнайбільше таких вірних клієнтів. Подбайте, щоб назва була коротким, оскільки короткі назви краще запам'ятовуються. Хороший варіант - використовувати гумор, закласти в назву позитивні емоції, радість. Наприклад, не обов'язково називати таксі "Мотор", хоча і це непоганий варіант. Відмінним назвою буде "Ех, покатаю"
4
Перш, ніж придумувати назву для вашої компанії, перевірте по пошуковикам, як називаються ваші конкуренти. Тоді ви не тільки не "украдете" ненароком чужу назву, а й проаналізуєте їх вибір. Досить помітно, що компанії з невдалими назвами рідко виявляються в перших десятках Яндекса або Гугла по запиту "таксі".
5
Перш ніж визначатися з назвою, обговоріть його з вашими колегами або близькими. Чи сподобалося їм вашу назву? Подзвонили б вони в компанію з такою назвою? Важливо "протестувати" свій вибір на реальних людях, бажано з вашої цільової аудиторії.
6
Тим, у кого не вистачає фантазії, щоб назвати таксі, варто звернутися до професійних неймери - так називають фахівців, які розробляють назви для компаній, продуктів і послуг. Неймери можна знайти в рекламному агентстві або в інтернеті, оскільки багато з них працюють віддалено. Вартість послуг фрілансерів починається від 5000 рублів за назву, рекламне агентство зажадає більше, проте зможе запропонувати вам розробити крім назви логотип. У кожному разі, ваше назва - частина іміджу, реклама. Тому хороша назва, розроблене фахівцями, в майбутньому попрацює на вас.