Як клеїти стрази на тканину. аплікації зі стразами праскою.

Для додання тканини гламурного блиску, як правило, використовують термоклеевие стрази (термо стрази ) або готові аплікації з страз (Hot Fix) + трансферна термостійкий плівка. Це різновид страз, на дно яких вже нанесений клейовий склад. Клей плавиться під впливом високих температур і зміцнює стрази на тканину.
Інструкція
1
Для фіксації страз на тканину у вигляді розсипу або авторської композиції вам необхідний спеціальний паяльник. Цей прилад здатний приклеювати по одному кристалу, нагріваючи його лише до необхідної температури.
2
Щоб нанести на тканину вже готову аплікацію (Hot Fix), для початку необхідно зняти захисну плівку.
3
Приклейте аплікацію на тканину за допомогою прозорої липкої плівки, на якій кріпиться орнамент.
4
Переверніть тканину з аплікацією так, щоб орнамент виявився знизу.
5
Зверху постеліть на виріб подвійний шар тканини для прасування одягу з тонких матеріалів.
6
Закрийте термопрес. При необхідності можна замінити його звичайною праскою. Ретельно пропрасуйте необхідне місце праскою (без пари!), Нагрітим приблизно до 170 градусів. Тиск нагрітої поверхні повинно бути спрямоване прямо на аплікацію!
7
Після закінчення часу, необхідного для того, щоб стрази приклеїлися до тканини, підійміть кришку термопресса або зніміть праску. Як правило, терміни вказуються на упаковці аплікації.
8
Після того як аплікація остаточно "пристане" до тканини, відокремте прозору липку плівку. Робити це слід з вже охолола плівкою, щоб на тканині не залишилися її обривки.
Зверніть увагу
Щоб підібрати найбільш підходящі умови для нанесення страз на тканину, настійно рекомендується зробити кілька чорнових варіантів на обрізках вашої тканини.
Корисна порада
-Для отримання кращого результату аплікації слід наносити на елементи викрійки, а не готові моделі одягу. -враховуються Блискавки, гудзики та інші виступаючі деталі.-Тонкі тканини типу органзи не дуже добре абсорбують клей.-Не варто наносити аплікації на гладку шкіру і гладку штучну шкіру, щільний поліамід, а також тканини, оброблені силіконом або воском.-Завжди дочекайтеся повного остигання прозорої плівки, перш ніж видаляти ее.-Якщо фрагменти плівки все ж залишилися на тканині - отпарьте цю ділянку або повторно застосуйте техніку термодавленія.
непомітний одяг можна перетворити і надати їй ошатний вигляд, якщо прикрасити стразами. Ця нескладна робота доступна кожному, головне - мати під рукою набір різних стразів, клей, спирт, віск і трохи фантазії.
Інструкція
1
Річ розкладається на столі, при необхідності її пропрасовують праскою. Визначається узор, який буде наноситися, підбираються стрази Сваровські потрібної форми і забарвлення.
2
Далі поверхню тканини обробляється від жирових і пилових забруднень. Для цього змочують у спирті ганчірочку і ретельно протирають ті місця на одязі, де будуть наклеюватися стрази .
3
Тепер виготовляється саморобний аплікатор для зручності роботи. Береться ватяна паличка і мачає в розтоплений віск. Коли він стане затвердевать, потрібно пальцями зробити йому гострий кінчик. Аплікатор готовий.
4
Для того щоб наклеїти стрази на одяг використовуються спеціальні марки клею. Можна взяти клей для тіпсів, меблевий або взуттєвої. «Момент» застосовувати не бажано, оскільки з часом з'являються жовті плями.
5
Наносять клей на тканину. Для отримання маленьких крапельок використовують зубочистку. Злегка доторкаються аплікатором до верхівки страза, після чого кристал прилипне до воску. Переносять його на клей і притискають. Щоб звільнити страз від воску, потрібно зробити невеликий круговий рух аплікатором.
6
Тепер підправляють воскової кінчик і знову беруть аплікатором страз. Якщо робота виконується швидко, то можна підготувати на тканині кілька крапельок клею з урахуванням швидкості його висихання.