Як залікувати синець під оком. Як позбутися від гематоми під оком.

Підшкірна жирова клітковина в області очей пронизана великою кількістю кровоносних судин, які легко пошкоджуються при ударі тупим предметом. Вилилася кров утворює гематому або, як часто говорять, синяк . Розсмоктування синяк а на обличчі зазвичай відбувається протягом 1-1,5 тижнів. Але можна прискорити цей процес.
Вам знадобиться
  • - шматочки льоду;
  • - рушник;
  • - лист капусти, подорожника або лопуха;
  • - мазь з антикоагулянтами;
  • - жовток;
  • - рослинна олія;
  • - мед;
  • - мука.
Інструкція
1
Відразу після удару прикладіть до ока холод на 15-20 хвилин. Використовуйте сніг, шматочки льоду, заморожені продукти, попередньо обгорнуті рушником для запобігання переохолодження. Принцип цього методу полягає в тому, що під дією низької температури скорочуються м'язові клітини капілярів, зменшується просвіт судин і кровотеча стає менш інтенсивним.
2
У відсутності джерел холоду просто прикладіть до наміченої гематоме рушник, злегка натискаючи їм на шкіру. У цьому випадку просвіт судин повинен зменшитися під дією механічного тиску. Не перестарайтеся, ви можете погіршити ситуацію, пошкодивши цілі посудини.
3
Прикладіть до синяк у розім'ятий капустяний лист, лист подорожника або лопуха. У цих рослинах містяться речовини, що підсилюють згортання крові, а значить, запобігають подальше поширення гематоми. Для фіксації використовуйте лейкопластир.
4
З другого дня після забиття 3-4 рази на день нанесіть на синяк будь-яку мазь, що містить розріджують кров речовини: «гепариновой», «Троксевазин», «Сінякoff» і т.д. Мазь прискорить розсмоктування крові, що утворює гематому. Не варто застосовувати її в перші години після удару, тому тим самим ви збільшите ситуацію і синяк стане ще більше.
5
Замість мазі ви можете використовувати таку суміш: жовток + 1 ст.л. рослинного масла + 1 ст.л. меду + мука до отримання консистенції тіста. Прикладайте отриману «коржик» до гематоми на 1-2 години 3 рази на день.
Зверніть увагу
Не користуйтесь бодягою або спиртовими компресами. Бодяга зашкодить ніжну шкіру навколо очей, а спирт, що входить до складу компресу, може викликати опік рогівки.
Корисна порада
Для маскування гематоми до її розсмоктування користуйтеся тональної основою жовтого кольору, нейтралізуючої синій відтінок. Наверх нанесіть консилер (засіб для маскування темних кіл під очима).