Як відзначити день народження в офісі. Як організувати день народження на роботі.

Ви готуєтеся відзначити день народження та передчуваєте зустріч з друзями в кафе, домашні посиденьки з родичами і романтичний вечір для двох? А як же колеги на роботі? Їм теж хочеться вас привітати. Не обманюйте їх очікувань - обов'язково заплануйте маленьке свято в офісі.
Інструкція
1
В кожному офісу існують свої правила відзначення урочистих дат - іноді негласні, а іноді і зафіксовані документально. Якщо ви новачок, обов'язково поцікавтеся ними. Чи дозволено збиратися прямо на робочих місцях або краще організувати свято в їдальні? Як керівництво фірми відноситься до алкоголю? І яку суму прийнято витрачати на святковий стіл для колег? Врахувавши всі ці питання, ви уникнете прикрих помилок.
2
Безумовно, головне в «робочому» дні народження - святковий стіл. Меню залежить від складу запрошених. Якщо у вашому колективі переважають дівчата, запасіться фруктами і морозивом. Дами елегантного віку воліють торти і бутерброди з делікатесної рибою. Ну а чоловікам необхідно м'ясо - хоча б у складі тих же бутербродів.
3
Великим вус пехом в офісах користується і домашня їжа - солоні огірки і помідори, домашні пиріжки і печиво. Якщо у вас є можливість побалувати колег такими делікатесами, не втрачайте її.
4
Чи не сервірують занадто рясний стіл - це можуть порахувати недоречним хвастощами. Якщо у вашому офісі немає заборони на алкоголь, купите пару пляшок вина, білого і червоного. Не завадить і пляшка більш міцного алкоголю - його можна використовувати в коктейлях. Такого набору цілком достатньо на 10 осіб.
5
Запасіться паперовими серветками і рушниками, а так же набором дерев'яних шпаг або зубочисток. Придбайте паперові тарілки і стакани. Якщо вас не влаштовує одноразовий посуд, купите пару наборів недорогих скляних келихів - колеги оцінять ваш вклад в прикраса офісного життя.
6
Подбайте про музичний супровід. Фонова музика додасть стильності найскромнішої вечірці. Можливо, вам навіть вдасться потанцювати. Однак утримайтеся від співів - в офісі це не прийнято.
7
Врахуйте, що якщо у вашій компанії прийняті поздоровлення вранці або в обід, вони не повинні зайняти більш 40 хвилин. Якщо ви плануєте зібратися після роботи, можна засидітися подовше. Однак не забувайте, що ви перебуваєте в офісі. Бажаючим продовжити банкет коштує переміститися в найближче кафе - інакше вранці ваш настрій може бути затьмарена з'ясуванням відносин з керівництвом. Пам'ятайте - за своє свято несете відповідальність саме ви.
Корисна порада
Ви не зобов'язані запрошувати на своє свято всіх колег. Однак майте на увазі, що навіть на закриту вечірку в одному з кабінетів вони цілком можуть зазирнути. Будьте готові їх зустріти і почастувати.