Як очищати суху шкіру.

Про сухій шкірі необхідно дбати особливим чином, оскільки на неї особливо сильно впливають агресивні чинники навколишнього середовища. Вітер, сонячні промені, перепади температур, кондиціонери ще більше висушують шкіру , на ній можуть з'явитися подразнення, шелушащиеся ділянки, хворобливі тріщини.
Інструкція
1
Суха шкіра дуже чутлива, за нею потрібен особливий догляд. Чи не очищайте особа, використовуючи водопровідну воду. Вона жорстка і може сильніше висушити вашу шкіру . Тим більше не варто вмиватися гарячою водою з крана. Завжди мийте обличчя водою кімнатної температури. Занадто холодна вода призведе до звуження пор, а від гарячої пори розширюються, в результаті чого утворюються червоні плями, шкіра ставати млявою, в'ялою і сильно лущиться.
2
Використовуйте прохолодну мінеральну воду, вона оберігає шкіру від пересушування. Також спробуйте очищати обличчя за допомогою суміші з молока і води (в рівних пропорціях). Не забувайте вранці протирати обличчя лосьйоном або молочком, що очищає. Молочко - це нейтральна суміш, що складається з жиру (вміст жиру 25%), спеціальних масел і води. Завдяки такому молочку суха шкіра буде насичуватися вологою, якої їй так не вистачає.
3
Купіть мочалку помягче, жорсткі сильно дратують шкіру . Можна і зовсім обійтися без використання мочалки, це забезпечить більш делікатне очищення шкіри. Просто акуратно наносите гелі та засоби догляду пальцями на ділянки шкіри. Краще також відмовитися від мила, воно здатне видаляти не тільки бруд, але ще й природні масла, що захищають шкіру . Обов'язково упевніться, що ви користуєтеся гігієнічними та косметичними засобами з нейтральним pH.
4
Не засмагати занадто довго на сонці, бережіть свою чутливу шкіру ! Вам корисний вологий клімат. Вранці приймайте повітряні процедури. Перед тим як піти в душ, нанесіть на шкіру зволожуючий крем. Замість крему можна використовувати сметану, вершки і вершкове масло. Крім того, перед умиванням ви можете очистити суху шкіру на кисломолочних продуктів, таких як кефір або кисле. Вони поліпшать стан вашої шкіри, оскільки після їх застосування з'являється кислотний бар'єр, який забезпечує не тільки очищення, але ще й харчування, пом'якшення і зволоження.
5
Зверніть увагу на вашу дієту - вона так само як і косметичні засоби, впливає на шкіру . Якщо у вас суха шкіра, обмежте споживання смаженої їжі і збільште в своєму раціоні кількість сирих продуктів, багатих вітамінами. Тваринні жири і рослинні масла, які обробляються високою температурою, зовсім не корисні для шкіри. Уникайте всього, що зневоднює, виключіть алкоголь і кофеїн. Споживайте лляне масло холодного віджиму. Жирні кислоти, що містяться в ньому, принесуть вашої шкіри багато користі.