Як полагодити хутро.

Вироби з хутра дуже шкарпетки, красиві і, безумовно, теплі, що важливо в зимову пору року. Термін служби таких речей різний, все залежить від виду хутра . Але рано чи пізно річ приходить в непридатний вигляд: з'являються дірки, потертості, а хутро перестає блищати. У цьому випадку не обійтися без ремонту.
Вам знадобиться
  • - Ножиці,
  • - голка,
  • - нитки,
  • - бинт,
  • - клей "Момент",
  • - шкіра.
Інструкція
1
Нерідко бувають випадки, коли добротна на перший погляд шуба починає рватися по швах, але ще гірше, якщо рветься сама шкура. Найчастіше таке відбувається з хутром нутрії, але не обходить стороною і дороге хутро. Це може статися через неякісну вичинки шкір тварин. Якщо хутряний виріб куплено зовсім недавно і знаходиться ще на гарантії - негайно поверніть її в магазин. Але якщо ж дірка утворилася з вини самого власника, доведеться діяти самостійно.
2
Візьміть гостре лезо і акуратно підпорі підкладку в тому місці, де найближче знаходиться місце розриву шкури. Розстеліть виріб на рівній поверхні, хутром вниз. Якщо порив стався по шву, тобто просто розпустилися або порвалися нитки, в цьому випадку потрібно просто зашити це місце через край обметочний стібком, хутро при цьому заправляйте назовні. Залишилося лише зашити підкладку, на цьому лагодження хутра завершена.
3
Але якщо ж порвалися самі шкурки, тоді доведеться заклеювати ці місця. Вам знадобиться звичайний гумовий клей «Момент» (ні в якому разі не супер клей). Обережно стягніть краю розриву за допомогою тонкої голки з ниткою, при цьому стежите за тим, щоб краю не перекосилися. На зашите місце накладіть звичайний відрізок медичного бинта і, як слід, промажте його клеєм. Трохи втирайте клей в бинт, щоб змогла просочитися і міздря шкурок. Залишилося дочекатися повного висихання клею, ремонт хутра закінчений. Після такої лагодження, місце пошкодження буде практично непомітно, хутряний виріб може прослужити вам ще багато років.
4
На длінноворсний виробах, найчастіше, хутро скочується в невеликі грудочки, в основному це трапляється в області коміра і на манжетах. У цьому випадку шуба втрачає свою колишню привабливість і виглядає непоказно. Щоб це виправити, досить змочити такі ділянки спиртовим розчином і акуратно розібрати хутро пальцями. Після того, як спирт повністю випарується, а шуба висохне - розчешіть проблемні місця спеціальною щіткою.
5
Пришиваючи гудзик до хутряному виробу, необхідно покласти між хутром і ґудзиком невеликий шматочок натуральної шкіри.
Корисна порада
Якщо у вас немає часу і бажання займатися лагодженням хутряного виробу самостійно, тоді можна звернутися в спеціальне ательє з пошиття та ремонту хутра.