Як зробити вазу зі скляної пляшки. Як зробити вазу у скляній пляшці з водою живі квіти.

Будинки завжди знайдеться порожня скляна пляшка. Не варто її викидати. За допомогою підручних матеріалів ви легко перетворите її в вазу , куди можна поставити квіти або подарувати друзям.
Вам знадобиться
 • - пляшка;
 • - клей ПВА;
 • - шпагат;
 • - різноманітні нитки;
 • - ажурні серветки;
 • - пензлик;
 • - намистини.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте зробити з пляшки вазу в екостилі. Його головна особливість - природний колір і натуральні матеріали. Підготуйте для роботи скляну пляшку. Видаліть етикетку, розмочивши її водою. Добре помийте її мильним розчином для знежирення поверхні і просушіть.
2
Промажьте бутель зовні клеєм. Ширина клейової смужки повинна бути не більше 2 см, щоб вона не встигла висохнути. Візьміть шпагат і обріжте його кінчик під кутом.
3
Розпочніть обмотці пляшки. Починайте від горлечка до низу. Намагайтеся щільно укладати нитку, щоб не було порожнеч. Знову зробіть клейову смужку і продовжуйте обмотку до денця пляшки. Наприкінці, нитку промажьте клеєм і закріпіть її. Шпагатом можете обклеїти дно пляшки.
4
Для обмотки пляшок можете використовувати будь-яку пряжу і кольорової шнур. Чергуйте вузькі і широкі смуги. Дуже красиво виглядає пляшка, яка обплетена ниткою муліне.
5
Трохи більше часу ви витратите, роблячи вазу в техніці декупажу. Візьміть білу акрилову фарбу і нанесіть її на поверхню пляшки. Дочекайтеся повного висихання.
6
З серветок виріжте вподобані вам мотиви. Приберіть два нижніх шару. Приклеюйте тільки верхній шар з малюнком.
7
Нанесіть на потрібне місце клей ПВА. Приклейте підготовлений мотив. Умочіть в клей м'яку пензлик і акуратно розгладьте малюнок, щоб не було бульбашок і розривів.
8
Іншу сторону пляшки прикрасьте візерунком з ниток. Для цього відріжте нитку довжиною 20 см. Пензлик занурте спочатку в воду, а потім в клей ПВА.
9
Нитка тримайте пальцями лівої руки. Укладайте її завитками. Підправляти нитка зубочисткою, щоб вона правильно лягла на поверхню пляшки. Періодично просушуйте візерунок, продовжуючи далі робити завитки. Середину візерунка доповніть намистинками.
10
Для завершення роботи покрийте пляшку декількома шарами акрилового лаку. Доповніть вазу прикрасою. Обв'яжіть шийку тоненькими стрічками.
Скляні пляшки - прекрасний підручний матеріал для виготовлення оригінальних виробів. І чим затейливее форма самої пляшки, тим цікавіше може бути результат. Ваші знайомі, побачивши, які чудові штучки можуть вийти з такого простого і доступного матеріалу, допоможуть вам знайти необхідну основу для творчих задумок.
Вам знадобиться
 • - вітражні фарби;
 • - контур;
 • - акрилові фарби по склу;
 • - пензлика;
 • - шпагат або нитки;
 • - пістолет з гарячим клеєм;
 • - клей ПВА;
 • - суперклей;
 • - бензин;
 • - вовняна нитка;
 • - товста дріт;
 • - плаваюча свічка.
Інструкція
1
Розмалюйте поверхню скляних пляшок вітражними фарбами або акриловими фарбами по склу. Для початку вимийте пляшки рідиною для миття посуду. Видаліть всі етикетки і промокніть скло м'якою ганчіркою. Нанесіть малюнок на пляшку. Тематика зображення може бути будь-хто. Якщо ви добре володієте пензликом, то спеціальні фарби дозволять вам створити складний малюнок. А початківець художник може зробити абстрактну картинку, нанести легкий узор або геометричні фігури.Готовие пляшки з малюнками можна використовувати як вази для квітів, наливати в них наливки власного приготування і дарувати друзям.
2
Обмотайте пляшку грубим лляним шпагатом або кольоровими нитками. Змащуйте скляну поверхню клеєм ПВА, гарячим клеєм з пістолета або суперклеєм. Мотузку або нитки намотуйте виток за витком, укладаючи їх рівними рядами, щоб фактура вийшла однорідною, без грубих перекосів. Надалі поверхню можна покрити акриловим або меблевим лаком, фарбою з балончика або залишити як є.
3
Надайте фактуру гладкій скляній пляшці ще й іншим способом. Закріпіть на її поверхні різні дрібні предмети: розчавлену яєчну шкаралупу, шкарлупки від волоських горіхів або фісташок, красиві гудзики, бісер, бусинки, камінці, оскільки від скляних ялинкових іграшок. Комбінуйте різні матеріали, створюючи неповторні малюнки. Приклеюйте елементи гарячим клеєм з пістолета або суперклеєм.
4
Зробіть з пляшок оригінальні світильники. Спочатку видаліть нижню частину з дном. Для цього намотайте на місце майбутнього розрізу товсту вовняну нитку, змочену в бензині або гасі. Наберіть в посудину воду до рівня обмотки і підпаліть нитку. Поки ще вогонь не згас, опустіть пляшку у відро з холодною водою. Скло лопне в тому місці, де була нитка. Відшліфуйте гострі края.Сверніте товстий дріт в спіраль так, щоб в основу можна було встановити плаваючу свічку. Помістіть цю конструкцію в пляшку. Пропустіть тонкий дріт або мотузку через горлечко пляшки, щоб світильник можна було підвісити. Така оригінальна штучка прикрасить будь-яке свято.