Як зробити стильну борідку. Як красиво підстригти бороду.

Красиво і акуратно підстригти бороду часом дійсно непросто. Однак доглянута і стильна борода завжди виглядає дуже сексуально. Тому варто прикласти деякі зусилля для створення привабливого чоловічого образу - згодом всі старання будуть винагороджені.
Вам знадобиться
  • Шампунь для бороди, дзеркало, триммер або спеціальний верстат зі змінним лезом, гребінець, помазок, крем для гоління.
Інструкція
1
Перед тим як починати гоління, виберіть, яка форма бороди підійде саме вам. Якщо у вас невелике зростання, то вам будуть до лиця такі типи стрижки, як «каре» або «жабо». Якщо ви середнього зросту, то можете вибирати будь-яку форму - все стрижки будуть однаково добре виглядати. Високим чоловікам підійде густа борода, яка буде гармоніювати з пропорціями фігури. Так чи інакше, вибираючи тип стрижки, пам'ятайте, що правильно підібрана форма здатна підкреслити достоїнства і скоригувати недоліки.
2
Вимийте бороду спеціальним шампунем. Потім дайте їй висохнути. Розчешіть її, підклавши під неї долоню лівої руки, таким чином, щоб всі волоски на бороді «дивилися» в одному напрямку. Якщо ви є власником жорсткої щетини, то перед голінням корисно зробити гарячий компрес. Він розпарить пори обличчя і поліпшить кровообіг. У тому випадку, якщо у вас суха шкіра, перед голінням можна нанести на неї жирний крем.
3
За допомогою помазка нанесіть на бороду мильну піну - це сприяє розм'якшенню шкіри до гоління. Потім покрийте піною вуса. Почніть гоління зі зняття щетини зі щік і шиї. Пам'ятайте, що перший раз слід голитися по росту волосся. Після цього повторіть процес нанесення на бороду мильної піни і пройдіться бритвеним верстатом другий раз - проти росту волосся. Потім підстрижіть вуса і приберіть волосся під нижньою губою.
4
Приберіть залишки піни за допомогою вологої серветки. Нанесіть на шкіру заспокійливий крем або зволожуючий компрес. Потім освіжите особа туалетною водою і насолоджуйтеся новою стрижкою.
Зверніть увагу
Якщо у вас темне волосся, не робіть бороду занадто широкою - зупиніть вибір на «каре» або «підкові». Навпаки, при світлому волоссі можна дозволити собі не голити щоки.
Корисна порада
Ніколи не стрижіть мокру бороду. Внаслідок того, що мокрі волосся довше сухих, можна підстригти її криво.