Як змити побілку зі стін.

Як відомо, кожен ремонт починається з видалення старих покриттів, будь то шпалери, штукатурка, лінолеум або побілка. Остання все рідше використовується в ремонті квартир або інших приміщень, її застосовують для косметичного ремонту складів, під'їздів або цехів. Очищення стін від побілки являє собою особливо складний і трудомісткий процес.
Вам знадобиться
  • - шпатель,
  • - валик,
  • - респіратор,
  • - захисні окуляри для очей,
  • - косинка,
  • - губка.
Інструкція
1
Якщо побілка на стін ах пожовкла або покрилася цвіллю, необхідно її негайно змити. Але перш за все, потрібно як слід підготувати кімнату. Винесіть з неї всі меблі, підлогу накрийте поліетиленовою клейонкою, картоном або клейонкою. Якщо в приміщенні є дороге підлогове покриття, тоді газети в цьому випадку недоречні, оскільки вони можуть розмокнути і пропустити весь бруд. Віконні та дверні прорізи також варто застелити, так як крейдяні бризки дуже погано відмиваються.
2
Одягніть на руки печатки, на голову косинку, а на очі - захисні окуляри. До основи валика приробити пластикову кришку, щоб вода не стікала в рукава. Наберіть в таз теплу воду і наносите її рівномірно на стін и за допомогою валика або пульверизатора. Пройдіться, таким чином по поверхнях стін кілька разів, роблячи невеликі перерви між нанесенням води.
3
Після того, як побілка ретельно насититься водою і намокне, візьміть шпатель і приступайте до видалення крейдяного шару з поверхні стін . Якщо вони добре намокли, тоді побілка зійде без особливих проблем. Щоб полегшити процес відшаровування крейдяного покриття, додайте у воду трохи оцтової кислоти. За допомогою металевої щітки видаліть залишки побілки, при цьому обертайте її круговими рухами.
4
Основна частина побілки вже вилучена, тепер необхідно змити залишки. Для цього найчастіше використовують губку, але змивати доведеться кілька разів для отримання бажаного результату. Постійно змочуйте губку у чистій воді і промивайте ділянки невеликими квадратами у напрямку знизу вгору. Краще цією справою займатися вдвох - один миє губку, а другий відмиває поверхню стін . Чудово видаляє побілку розчин кухонної солі. Для цього потрібно розчинити один кілограм солі в десяти літрах води, остудити до 40 градусів, і можна приступати до справи.