Як влаштуватися ріелтором.

Робота агента з продажу нерухомості може як обіцяти золоті гори, так і бути зовсім малоприбутковою. При цьому від самого ріелтора не завжди залежить те, який дохід йому приносять організовані ним самим угоди. На перший план на початку кар'єри агента з продажу нерухомості часто виходить репутація агентства і його керівника.
Інструкція
1
Зберіть базу агентств з купівлі-продажу нерухомості у вашому місті - навіть після того, як ви вдало влаштуватися на роботу в одне з них, ці дані вам можуть ще не раз стати в нагоді. Ріелтори потрібні в багатьох таких агентствах - оголошення про вакансії можна нерідко бачити прямо біля входу в їхні офіси - але це ще не привід для оптимізму. Добре дізнайтеся про ті умови, які пропонує кожна фірма, постарайтеся знайти відгуки про агентства, інформацію про їх поточні справи.
2
Пройдіть інтерв'ю в якості кандидата в декількох ріелторських конторах, залишаючи за собою право останнього рішення. Особисто знайомтеся з керівниками агентств, обговорюйте з ними умови співпраці, шукайте найбільш прийнятний варіант. Не старайтесь уславитися знавцем сфери операцій з нерухомістю - майже всі керівники подібних фірм побоюються, що агенти будуть "провертати" угоди без їх відома і класти комісійні собі в кишеню. Саме тому штат співробітників ріелторської контори постійно поповнюється недосвідченими, "зеленими" агентами, ще не проникли в усі таємниці ріелторського бізнесу.
3
Прийміть пропозицію тільки ретельно проаналізувавши всю отриману інформацію, в ідеалі перевірити правильність свого рішення потрібно в розмові з одним з колишніх або діючих співробітників фірми. Ознайомтеся також з поточними пропозиціями агентства, подивіться, якого роду об'єктів у них в роботі найбільше. Також добре було б дізнатися, яким чином в агентстві розподіляються між ріелторами замовлення, які надходять в роботу, чи не виявиться, що молодий співробітник буде змушений продавати тільки самі безнадійні позиції. Навіть підшукавши собі оптимальні умови для "ріелторської" роботи, будьте готові часто переходити з однієї контори в іншу, так як, на жаль, агенту з продажу нерухомості всидіти на одному місці довго рідко виходить.
Корисна порада
Перш ніж почнете розповідати про переваги місця розташування того чи іншого об'єкта нерухомості іншим, самі як слід вивчіть своє місто - такого роду знання знадобляться вам в роботі обов'язково, а також будуть оцінені вашим майбутнім начальством.