Як зібрати сабвуфер в машину.

На ринку представлено безліч марок готових сабвуферів в різної цінової категорії. Вони бувають як активні, так і пасивні. Простим варіантом явля.тся активні акустичні системи, але вони мають мінімум налаштувань користувача унаслідок відсутності вибору підсилювача. Пасивні сабвуфери простіші по своїй конструкції, а значить і у виготовленні.
Вам знадобиться
  • Низькочастотний динамік, товста фанера, електричний лобзик, шурупи, силіконовий герметик, свердла, шуруповерт, акустичні дроти для сабвуфера, карпет, клей для карпета.
Інструкція
1
Скачайте програму для розрахунку розмірів корпусу сабвуфера. Використовуйте JBL speaker shop або подібну. Візьміть обсяг корпуса, вказаний виробником динаміка або знайдіть в мережі.
2
Визначтеся з формою акустичної системи. За допомогою програми розрахуйте показники стінок сабвуфера з урахуванням обсягу займаного динаміком.
3
Візьміть олівець і нанесіть отриману розмітку стінок ящика на аркуші фанери. Акуратно лобзиком виріжте стінки сабвуфера і посадочне місце динаміка. На бічній стінці зробіть отвір для проводів, при необхідності для фазоинвертора. Промаркируйте все заготовки.
4
Перевірте, чи збігаються деталі між собою. Зберіть ящик на кілька шурупів. Якщо все гаразд, засвердлите через кожні 5 см місця для шурупів.
5
Промажьте всі дотичні поверхні і дайте трохи підсохнути. Скрутіть короб по насвердлені отворам, надлишки герметика в місцях зіткнення промажьте уздовж шва. Використовуйте герметик для промазки всередині корпусу.
6
Після затвердіння герметика перевірте обсяг і герметичність корпусу, наповнивши його водою. При виникненні течі - виправте, використовуючи герметик.
7
Наріжте з запасом карпет для обтягування корпусу. Нанесіть клей на поверхню сабвуфера і прикладіть матеріал. Гарненько пропрасуйте. В місцях стиків накладіть матеріал внахлест і посередині проведіть ножем рівну лінію. Видаліть обрізки.
Корисна порада
Переконайтеся, що сабвуфер повністю герметичний, це допоможе вам уникнути сторонніх шумів при експлуатації. При складанні корпусу гранично акуратно вкручуйте шурупи, так як фанера може расслоиться.