Як провести Новий рік з батьками.

Пам'ятаєте, які веселі свята влаштовували вам батьки ?! Тепер ви доросла самостійна людина і хочете, в свою чергу, організувати запам'ятовується Новий рік своїм улюбленим мамі і татові. Зробіть все так, щоб вони могли максимально відпочити, не займаючись готуванням і прибиранням.
Вам знадобиться
  • - святкові страви;
  • - прикраси інтер'єру для Нового року;
  • - аптечка;
  • - подарунки;
  • - ялинка .
Інструкція
1
Візьміть абсолютно всю підготовку до зустрічі Нового рік а на себе. Попередьте батьків, щоб вони не утрудняли себе даремно марними турботами. Звичайно, не можна організовувати свято в їх квартирі або будинку, бо мама не змириться з роллю статиста і кинеться забиратися і готовіть.Заранее подумайте про вибір місця для святкування. Знайдіть який-небудь милий маленький будиночок - це може бути чиясь дача, звичайно, якимось чином опалювальна, або кемпінг за містом. Наведіть це житло в порядок, щоб це не забирало багато часу в переддень Нового рік а.
2
Щоб мама не втомилася і могла зустріти Новий рік відпочила і красива, подбайте самі про святковий стіл. Якщо ви не вмієте готувати або того не дозволяє режим вашої роботи, замовте страви у їдальні, кафе або ресторані. Вивчіть заздалегідь меню і ціни цих закладів, виберіть відповідний вам варіант і зробіть замовлення. Порадуйте своїх близьких їх улюбленими делікатесами, солодощами, випічкою та фруктами.
3
Не просто приберіть в будиночку, а зробіть його казковим! Прикрасьте кімнати блискучими гірляндами і мішурою, зовні повісьте миготливу і переливається всіма кольорами електричну іграшку, яка зображає символ наступаючого рік а.Купіте і привезіть на місце пухнасту ялинку, встановіть її в кімнаті, де буде проходити застілля. Не поспішайте прикрашати зелене диво - святкова метушня навколо прикрас для ялинки буде приємна вашим батькам.
4
Якщо житло опалюється піччю або каміном, заздалегідь розведіть вогонь і прогрійте будинок гарненько, дотримуючись усіх правил протипожежної безпеки. Камін в Ново рік ню ніч зігріє не тільки ваші тіла, а й душі, створить розташовує атмосферу для теплої бесіди з вашими батьками .Положіте заздалегідь приготовані та упаковані подарунки в затишне місце, щоб вручити їх мамі з татом в самий урочистий момент. Обов'язково подбайте про наповнення аптечки усіма потрібними ліками і засобами першої медичної допомоги. Приготуйте спальні місця і куточки для спокійного відпочинку, подумайте про телевізійному або радіомовлення - передбачте всі дрібниці, щоб батьки захопилися вашими організаторськими здібностями.
5
Привезіть своїх улюблених людей в чудову казку, яку ви влаштували для них. Нарядите всі разом красуню-ялинку, поки є час, побродите по засніженій окрузі і пограйте в сніжки. Розкажіть батькам про те, як ви живете і запитайте їх про те, що їх хвилює і турбує - залиште всі проблеми в році, що минає рік у, щоб зустріти новий тільки з передчуттям змін на краще і в прекрасному настроеніі.Преподнесіте всі приготовані подарунки і проводите старий рік . Зустріч Нового рік а з батьками - це добрий і прекрасне свято, влаштований вами, який ви всі будете згадувати ще довго.