Як збільшити тиск в двигуні. знос вкладишів двигуні.

Недостатнє тиск масла в двигуні - важка хронічна проблема, що важко піддається усуненню і має критичні наслідки. Частою причиною є знос підшипників силового агрегату, і насамперед кривошипно-шатунного механізму.
Вам знадобиться
  • - спеціалізований масляний манометр
Інструкція
1
У першу чергу проведіть правильну діагностику несправності та вимірювання тиску масла. Справа в тому, що датчики тиску спрацьовують тоді, коли тиск досягло критичного рівня і вже пізно застосовувати профілактичні заходи. Іноді датчики збоять і їх необхідно регулярно перевіряти. Тому показаннями датчиків вірте з певним застереженням.
2
Виберіть і придбайте спеціальний прилад для вимірювання тиску масла, звертаючи увагу на масло-бензостійк виконання і зручний діапазон вимірювань. Замір проведіть через різьбовий отвір датчика тиску. Хороший прилад зобов'язаний мати в комплекті набір перехідників для всіх різьбових з'єднань. Коштують вони недешево, як і всі професійне обладнання.
3
У технічних характеристиках двигуна з'ясуйте величину нормального тиску масла і величину оборотів, при яких слід виконувати вимірювання. Якщо обороти не обмовляються, вимірювання проводите в режимі холостого ходу при робочій температурі двигуна. Якщо перевірка покаже, що при справних деталях системи змащення тиск масла близько до нижньої межі або нижче його, відправте мотор в капітальний ремонт.
4
Якщо перевірка покаже знижений тиск масла в нижньому діапазоні оборотів двигуна, для його підвищення до норми зніміть і перевірте клапан-регулятор тиску масла. При зниженому тиску масла у всіх діапазонах роботи мотора спочатку спробуйте просто долити його. Якщо це не допоможе, зніміть масляний картер, прочистите сітку маслозаборнік. Перевірте маслозаборную трубку, пошкоджену замініть.
5
Якщо і ці заходи не підвищать тиск до норми, перевірте масляний насос. При його несправності або зношеності замініть. Якщо всі деталі системи змащення в порядку, значить, зносилися підшипники або вкладиші двигуна і йому потрібен серйозний ремонт. Знос вкладишів корінних або шатунних шийок не вимагає капітального ремонту. Якщо вони зношені не критично, для нормалізації тиску масла обробіть двигун спеціалізованим захисно-відновним препаратом.
6
Застосувавши додаткові присадки до масла, можна домогтися нормалізації його тиску. Присадки, що створюють додаткові плівки між поверхнями тертя, часто всього лише створюють ілюзію нормального тиску в системі мастила. При надмірному їх вживанні зменшується мастило шийок колінчастих валів і вкладишів. Це призведе до масляного голодування і капремонту мотора. Висновок: не захоплюйтеся присадками. Це - тимчасовий захід, що дозволяє більш безпечно експлуатувати двигун до моменту його ремонту.