Як вставити листівку в форум.

У дні буму соціальних мереж форуми по раніше залишаються актуальними. І якщо соціальна мережа - це цілий світ, то спілкування на форумі схоже на теплі посиденьки з друзями у дворовій альтанці. Іноді дуже хочеться порадувати своїх друзів красивими листівками, вставленими в пост або відповідь.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, браузер, зображення.
Інструкція
1
На даний момент більшість форумів має візуальні редактори постів та коментарів до них, в які вставити зображення (листівку) досить просто. Запустіть редактор постів чи коментарів натисканням кнопки «Створити тему» або «відповісти». У редакторі виберіть і натисніть іконку вставки зображення. Завантажте файл зображення на форум, напишіть текст повідомлення та натисніть кнопку «відправити». Ваше повідомлення із зображенням з'явиться в пості або коментарі на форумі.
2
Власники деяких форумів, щоб не перевантажувати свої сайти зайвими зображеннями, відключають функцію завантаження зображень на форумі. У таких випадках зображення на форум можна вставити за допомогою BB-кодів, попередньо завантаживши його на хостинг зображень і потім в пості або коментарі за допомогою ВВ- коду вставити зображення. Наприклад: [img = підпис до зображення] http://пряме посилання до зображення [/img] .Звичайно ВВ-коди універсальні для всіх форумів, але однак можуть мати відміну на деяких з них. Тому уважно прочитайте керівництво по ВВ - кодами на вашому форумі.
3
Якщо ж адміністрація форуму дозволяє в постах вставляти зображення за допомогою HTML, то вставте зображення наступним кодом HTML: . За допомогою додаткових атрибутів width і height ви зможете вказати ширину і висоту зображення в пікселях.К наприклад код означає, що зображення буде мати ширину в 500 пікселів (при цьому висота зображення підганяється автоматично, залежно від його пропорцій). Якщо ж вказати і ширину і висоту зображення, то можуть виникнути спотворення, тому найкраще вказувати або тільки ширину зображення, або його висоту.
Зверніть увагу
Пряме посилання на зображення повинна закінчуватися розширенням зображення, наприклад http: example.com/img/name_file.jpg"