Як включити сайт.

Виконання операції включення або відключення сайтів Google здійснюється за допомогою нової версії панелі управління під назвою «Наступне покоління». Ця версія за умовчанням входить в Google Apps для бізнесу та відображається на сторінках адміністраторів, зареєстрованих в Google Apps.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання операції запуску служби перевірки права власності на домен.
2
Запустіть встановлений браузер і для виконання процедури перевірки перейдіть за адресою http://www.google.com/a/vash_domen.ru.
3
Здійсніть вхід в панель управління і розкрийте вузол «Налаштування служби».
4
Виберіть пункт «Додати нові служби» та натисніть кнопку «Додати зараз» в групі «Сайти». Включення сайту після даної дії проводиться в автоматичному режимі.
5
Перейдіть в розділ Налаштування домену »панелі управління та розкрийте посилання« Нові служби та функції »для виконання операції відключення служби для своїх користувачів.
6
Переконайтеся в тому, що на поле «Автоматично додавати нові служби по мірі їх доступності» знятий прапорець і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Зберегти зміни».
7
Застосуйте прапорці на полях окремих служб, що підлягають додаванню, для вибіркового додавання потрібних сервісів і натисніть кнопку «Зберегти зміни» для підтвердження виконання команди.
8
Перейдіть на вкладку «Налаштування служби» панелі управління та розкрийте посилання «Сайти» для виконання операції відключення сайту Google вручну.
9
Натисніть кнопку «Відключити служби» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Так, відключити служби».
10
Переконайтеся, що назва домена зареєстровано в Google Apps для виключення можливості появи повідомлення про помилку сервера при спробі входу в панель управління і впевніться у коректності завершення процесу підтвердження права власності.
11
Перевірте чи не був вилучений аккаунт вручну і виконайте нову реєстрацію облікового запису Google Apps для імені свого домену.
12
Видаліть псевдонім домену в панелі управління і створіть новий обліковий запис та назвати при збігу бажаного імені з назвою домену в іншому обліковому записі.
Роумінг - це можливість бути на зв'язку під час знаходження поза зоною обслуговування, а точніше, виїзду за межі свого регіону. Роумінг стільникового оператора Мегафон має дуже велику зону покриття, що дозволяє залишатися на зв'язку навіть за межами Росії.
Інструкція
1
Для того, щоб відключити роумінг, вам необхідно зайти на офіційний сайт Мегафона. Перед цим слід отримати пароль за допомогою USSD-команди * 105 * 00 # і клавіша виклику. Після цієї команди пароль буде вам висланий у вигляді текстового повідомлення. Також в якості пароля ви можете використовувати PUK 1, який занесений стільниковим оператором автоматично.
2
Далі вам потрібно відкрити «Сервіс-гід». Його ви можете знайти на головній сторінці сайту внизу, під вкладкою «Обслуговування».
3
Після цього система запропонує вам вести номер телефону, пароль і захисний код з картинки. Після того, як дані вбиті, натисніть «Увійти».
4
Потім перед вами відкриється панель, де вам потрібно буде зайти на вкладку «Управління послугами та тарифними опціями». Далі знайдіть підключений вами роумінг та натисніть «Вимкнути». Після виконаних операцій роумінг буде відключений.
5
Також можна відключити цю послугу, зателефонувавши до центру обслуговування абонентів за номером 0500. Оператор запитає вас інформацію про власника сім-карти, а саме ПІБ, після цього опція буде відключена.
Корисна порада
Відключення роумінгу здійснюється безкоштовно.