Як оцінити ефективність.

Оцінка ефективності бізнесу необхідна для своєчасного корегування стратегічного управління та аналізу точності здійснюваної діяльності. Головною метою менеджменту є збільшення ефективності бізнесу, завдяки якій зростає прибуток.
Інструкція
1
Для проведення оцінки ефективності бізнесу використовуються різні методики і порівняння можливих показників. Застосовувані методики вибираються в залежності від спрямованості об'єкта дослідження.
2
Найбільш важливими для того, щоб оцінити ефективність бізнесу, є фінансові показники. Саме по них визначається прибутковість і рентабельність підприємства, оборотність активів.
3
Працівники компанії так само грають важливу роль в ефективності бізнесу. Від якості проробляється роботи, від її кількісного показника залежить успішність бізнесу, в плані залучення клієнтів або випуску продукції.
4
Також при оцінці ефективності свого бізнесу слід враховувати репутацію компанії на ринку. Компанії, що дають високі показники по репутації, при оцінці ефективності практично не позбавляються своїх клієнтів.
5
Основними показниками оцінки ефективності вважаються параметри, використовувані керівництвом для аналізу діяльності компанії. Саме ці показники відображають важливу для управління бізнесом інформацію.
6
Основні чинники, що відображають ефективність бізнесу, це фінансові показники- залишки готівки на рахунках, операційні доходи.
7
К не фінансовими показниками, що впливає на оцінку ефективності, відносяться параметри працездатності бізнесу. Це тривалість виробничого процесу, загальні продажі, динаміка підвищення або зниження клієнтів.
8
Допомагають оцінити ефективність бізнесу системи індикаторів, які відстежують операційні та фінансові параметри бізнес процесів в різних часових рамках. Не варто оцінювати поточну ефективність, нехтуючи показниками минулих періодів та прогнозування майбутніх показників.
9
Система оцінки ефективності бізнесу повинна складатися з сукупності короткострокових і довгострокових індикаторів стану, які відстежуватимуть потенціал розвитку бізнесу.