Як призначити кнопку.

Налаштування мультимедійних кнопок, що відрізняють будь-яку клавіатуру останнього покоління, давно входить в розряд першочергових завдань просунутих геймерів і досвідчених користувачів комп'ютера. Одним ізсредств вирішення цього завдання є програма MediaKey.
Вам знадобиться
  • - MediaKey,
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму MediaKey, що дозволяє виконати тонке налаштування функціональних кнопок мультимедійної клавіатури.
2
Запустіть встановлену програму і перейдіть на вкладку «Кнопки» відкрився головного вікна програми.
3
Натисніть кнопку «Додати» у нижній панелі інструментів вікна програми MediaKey і вкажіть клавішу (або поєднання кнопок), що підлягають перепризначення.
4
Натисніть обрану кнопку і введіть бажане ім'я дії в поле «Введіть назву для кнопки" діалогового віконця «Введіть назву». Скористайтеся запропонованими варіантами назв попередньо встановлених дій або введіть значення, зрозуміле користувачу і распознаваемое програмою.
5
Вкажіть бажану дію в розділі «Дії» та виконайте необхідні зміни його характеристик.
6
Повторіть вищеописаний алгоритм дій для кожної кнопки, призначеної до перепризначення. Допускається також зміна встановлених дій функціональних клавіш, таких як Win + будь-яка інша кнопка.
7
Використовуйте можливості додатки MediaKey для присвоєння значення обраних дій сполученням клавіш Win + невикористовувана кнопка на звичайну, не мультимедійної клавіатурі (приклад: Win + пробіл - управління гучністю).
8
Натисніть символ дискети в правому кутку нижньої панелі інструментів вікна програми для збереження вибраних змін або використовуйте сусідню іконку для визначення перепризначених клавіш і включення можливості внесення змін до списку кнопок.
9
Перейдіть на вкладку «Налаштування» головного вікна програми MуdiaKey для виконання редагування параметрів відображення програми.
10
Скористайтеся можливістю зміни налаштувань функції OSD - графічного способу відображення зміни параметрів обраного режиму. Виберіть класичний варіант для виведення простий рядка без фону або вкажіть Pop-up опцію для застосування більш звичного комп'ютерного методу.