Як включити мережевий адаптер. Як запустити телнет.

Включення мережевого адаптера служить меті підключення комп'ютера до мережі, послідовне включення і виключення адаптера може знадобитися при вирішенні деяких проблем підключення. Операція не вимагає спеціальної підготовки і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації процедури включення мережевого адаптера .
2
Перейдіть в пункт «Мережа та інтернет» і розкрийте посилання «Центр мережі і загального доступу».
3
Виберіть пункт «Управління мережевими підключеннями» і викличте контекстне меню об'єкта «Мережевий адаптер» кліком правої кнопки миші.
4
Застосуйте прапорець на полі «Включити» для завершення операції включення або застосуйте прапорець на полі «Відключити» для скасування попередньої дії.
5
Підтвердіть виконання обраної команди введенням пароля адміністратора в вікні запиту системи.
6
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення альтернативної процедури включення мережевого адаптера за допомогою інструменту «Командний рядок».
7
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання запуску.
8
Викличте контекстне меню знайденого об'єкта кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора».
9
Введіть значення netsh interface set interface name = Підключення по локальній мережі admin = disable. Далі та натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди відключення мережевого адаптера .
10
Введіть значення netsh interface set interface name = Підключення по локальній мережі admin = enabled для виконання операції включення мережевого адаптера та натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження застосування обраних змін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NikiWimx6pk
Зверніть увагу
Кількість мережевих адаптерів на комп'ютері може відрізнятися. Тому необхідно визначити потрібну підключення до мережі та адаптер, використовуваний ним, перед виконанням операції включення/виключення мережевого адаптера.
Корисна порада
Виконання деяких з перерахованих вище операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів системи.
На деяких комп'ютерах створюється кілька мережних підключень. Щоб безболісно відключити один з них в операційних системах сімейства Linux, досить ввести декілька команд в «Терміналі».
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення «Термінал».
Інструкція
1
Мережеві з'єднання в Linux позначаються, як ethX. Замість символу «X» може бути будь-яка цифра, наприклад, eth0, eth1 і т.д. Перш за все, вам потрібно дізнатися позначення того мережевого адаптера , який ви хочете відключити. За замовчуванням головне пристрій має вираз eth0. Але покладатися тільки підручниками - не завжди правильно. У даному випадку бажано перевірити самому ім'я потрібного з'єднання.
2
Відкрийте вікно програми «Термінал», ярлик якої знаходиться в меню «Програми» (розділ «Стандартні»). Введіть команду ifconfig, знайдіть потрібний адаптер і запам'ятайте цифру. За всіма правилами бажано відразу ж виконати команду, яка відключить потрібний пристрій. Але для постійного ефекту рекомендується відредагувати файл автозавантаження.
3
У «Терміналі» введіть наступний рядок - sudo nano/etc/rc.local. Дана дія дозволить відкрити файл rc.local з директорії etc кореневої папки системного диска. Команда sudo дозволяє вам провести дію з правами root (адміністратора). Зверніть увагу на текстовий редактор: nano - консольний варіант, замість нього можна використовувати gedit або будь-який інший.
4
У відкритому текстовому документі необхідно перейти до кінця списку параметрів, для цього необхідно скористатися коліщатком миші або натисканням клавіш Ctrl + End. Передостанньою рядком повинна йти команда, яка виконується в «Терміналі»: sudo ifconfig ethX down. Останнім рядком повинна бути команда exit 0, якщо це не так, скопіюйте і вставте.
5
Тепер залишилося зберегти документ, натиснувши відповідну кнопку в вікні редактора. Закрийте редактор, натиснувши «Хрестик» в заголовку вікна, і перейдіть до «Терміналу». Щоб перевірити відключення одного мережевого адаптера , потрібно перезавантажити комп'ютер. Зробити це можна тут же, ввівши команду sudo reboot і натиснувши кнопку Enter.