Як зменшити лаги на сервері.

Власників ігрових серверів завжди хвилює питання зменшення пінгу гравців і лагов сервера. Від цього залежить, наскільки комфортним буде ігровий процес для користувача, а відповідно і популярність самого сервера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - встановлений ігровий сервер онлайн-ігри (Lineage 2, Counter Strike).
Інструкція
1
Виконайте настройку реєстру, щоб зменшити кількість лагов на сервері . Цей спосіб підходить для використання в операційній системі Windows XP. Перейдіть в головне меню і впишіть в пункті «Виконати» команду редагування реєстру Regedit.
2
Перейдіть в розділ HKEY_LOCAL_MACHINE, далі виберіть пункт SYSTEM, в ньому знайдіть гілку CurrentControlSet/Servic es/Tcpip/Parameters/Interfaces. Тут буде знаходитися декілька папок, які мають довгі назви, що складаються з цифр і латинських букв. Перегляньте кожну з них. Потрібна вам папка містить максимальну кількість опцій і ваш ip-адреса.
3
Клацніть правою кнопкою миші в знайденому пункті реєстру, щоб забезпечити зменшення лагів на сервері , виберіть опцію «Створити». Далі виберіть параметр Dword. Надайте йому ім'я TcpAckFrequency. Також знайдіть гілку HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/MSMQ/Parameters і виконайте аналогічну дію. Перезавантажте комп'ютер, щоб завершити настройку системи для скорочення кількості лагов на ігровому сервері .
4
Зменшіть кількість трафіку, яке резервується системою. Для цього клацніть по кнопці «Пуск», виберіть команду «Виконати», наберіть команду Gpedit.msc і клацніть «ОК». Перейдіть в розділ «Конфігурація комп'ютера» у вікні «Групова політика», далі перейдіть в «Адміністративні шаблони», виберіть «Сеть» - «Диспетчер пакетів QoS».
5
Двічі клацніть по опції «Обмежити резервну здатність», у вікні, встановіть прапорець в пункті "Включений", вкажіть значення обмеження каналу - 0%. Далі перевірте у властивостях всіх підключень інтернету наявність наступного протоколу: «Завдання за пакетів QoS». Перезавантажте комп'ютер.
6
Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del, щоб перейти в диспетчер задач. Знайдіть рядок Hlds.exe. Встановіть для неї пріоритет «Реального часу». Створіть ярлик для даного файлу, відкрийте і перейдіть в властивості. Впишіть в параметри рядок -pingboost 3+ heapsize 250000+ sys_ticrate 10000.
7
Встановіть утиліту HL Booster для зменшення лагів на ігровому сервері . Для цього перейдіть за посиланням dark-cs.ru/load/52-1-0-608. Створіть в папці addons папку, назвіть її Booster, скопіюйте туди файл Booster_mm.dll. Відкрийте за допомогою блокнота файл addons/metamod/plugins.ini рядок такого змісту: win32, далі вставте шлях до скопійованого файлу.