Як зробити натискаємо кнопку.

При створенні власного сайту вам знадобиться розробити елементи управління, такі як: елементи меню, кнопки для переходу по сторінках. Натискаємо кнопку являє собою елемент, який при наведенні миші змінює зовнішній вигляд, стає «придавленій», тобто імітує натискання.
Вам знадобиться
  • - програма Dreamweaver.
Інструкція
1
Запустіть програму Dreamweaver, щоб зробити кнопку у флеш. Створіть нову веб-сторінку, збережіть її. Для створення натискаємо кнопки у флеш використовуйте сторінку Media на панелі об'єктів, а з неї - кнопку Flash Button. Тут можна вибрати стиль для кнопки - для цього використовуйте панель попереднього перегляду, яка знаходиться вище списку стилів. Далі введіть текст, який буде відображатися на кнопці в полі Button Text. Перегляньте отриманий результат за допомогою кнопки Play.
2
Використовуйте мову ява-скрипт для створення натискаємо кнопок. Створіть три зображення, одне - кнопка в спокійному стані, інше - вид кнопки при наведенні. Далі відкрийте за допомогою блокнота файл веб-сторінки в форматі html і додайте наступний текст в поле Body. .
4
Інструкція
1
Щоб розпізнати натискання кнопки, в програмі має бути прописаний оброблювач подій, пов'язаний з мишею і клавіатурою. Якщо треба обробити натискання кнопок в інтерфейсі самої програми, потрібно відловити події самих елементів форми. У мові програмування JavaScript для обробки даних подій використовується елемент «тіла» сторінки onkeydown. Для того, щоб визначити, яка саме кнопка викликала подія, потрібно запитати у елемента event код кнопки keyCode.
2
В мові програмування Delphi для обробки подій клавіатури потрібно використовувати об'єкти типу TButton і його властивості та методи, такі як TButton.Tag, TButton.OnClick, TButton.Parent та інші. Для того, щоб дізнатися, яка саме клавіша викликала подія, використовуйте строковой параметр TButton.Name. Якщо вам звичніше використовувати PHP в html-сторінках, то обробіть реакцію на натискання кнопки за допомогою коду $ submit = $ _ POST ['submit'], попередньо згадавши в тегах сторінки про існування елемента з параметром input type="submit".
3
Реалізація реакції додатка на натискання кнопки користувачем залежить від мови програмування. Вивчіть відповідний розділ під назвою «обробка подій клавіатури» і поекспериментуйте на практичних прикладах. Як показує практика, спеціального програмного забезпечення для розпізнавання натискання кнопок на персональному комп'ютері не існує. Подібні операції можуть бути реалізовані тільки в програмуванні, та й то, в деяких функціях. Якщо у вас на комп'ютері при роботі виникають проблеми з натисканням кнопок з клавіатури, проведіть діагностику або зовсім купите нову клавіатуру.