Як відкрити інтернет магазин одягу. Як працює магазин одягу.

Онлайн-магазин - відносно новий спосіб продавати одяг, який, тим не менш, вже освоєно підприємцями, як у столиці, так і в регіонах нашої країни. А значить є готовий рецепт, слідуючи якому можна і самому добитися успіху на терені інтернет-торгівлі.
Вам знадобиться
  • Свідоцтво про реєстрацію ІП або ТОВ
  • Рахунок у банку, гаманець в системі Web Money
  • «Коробка» сайту інтернет-магазину
  • Налагоджені зв'язки з одним або кількома постачальниками одягу
  • Кілька кур'єрів в штаті або домовленість зі сторонньою кур'єрською службою
Інструкція
1
Зареєструйте магазин на себе (як на індивідуального підприємця) або на юридичну особу (товариство з обмеженою відповідальністю). Продаючи одяг через інтернет, доведеться дотримуватися всіх вимог, які держава висуває до підприємства роздрібної торгівлі. Також для отримання оплати за безготівковим розрахунком потрібно відкрити рахунок у банку.
2
Замовте створення сайту веб-студії або окремій фахівцеві, який пропонує послуги такого роду. Онлайн магазин - один з декількох найбільш поширених видів електронних ресурсів, які замовляють веб-майстрам. Тому вже існує ряд типових рішень, спеціально розроблених під торгову точку в інтернеті.
3
Почніть пошук постачальників, з якими ви будете працювати, продаючи одяг через інтернет. Система взаємодії з постачальниками має бути організована особливим чином - адже працюють інтернет-магазини часто без складу. Тобто отримати товар у постачальника потрібно вже по факту замовлення його клієнтом вашого магазину - оперативно і з повною упевненістю, що даний предмет є у нього на складі.
4
Організуйте систему доставки товарів клієнтам вашого онлайн магазину одягу. Передбачити потрібно кілька способів доставки - як з кур'єром, «з рук в руки», так і за допомогою поштової служби. З особливостями доставки пов'язаний і вибір способу оплати - за безготівковим розрахунком, готівкою кур'єру, післяплатою на пошті або «електронними грошима».
Зверніть увагу
Здійснювати доставку товарів (особливо дорогих) повинні тільки ті кур'єри, яким ви можете довіряти «на всі сто» - про вирішення цієї проблеми потрібно подумати завчасно.
Корисна порада
В інтернет-магазині одягу повинен бути представлений максимум інформації по кожній одиниці товару (точні розміри, відтінки кольорів, матеріал), а також якісні фотографії речей - інакше вам не уникнути великої кількості повернень, що вкрай нежелательно.С самого « запуску »інтернет-магазину потрібно приділяти якнайбільше уваги його розкрутці, зокрема, пошукової оптимізації, щоб швидко обзавестися своїм контингентом клієнтури.
Безформні балахони в гардеробі вагітних жінок поступово витісняються елегантними костюмами і сукнями. Ніша в сфері продажів товарів для майбутніх мам поступово заповнюється, але у вас ще є можливість відкрити цей прибутковий бізнес. Зареєструйте свою фірму офіційно і починайте працювати.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для магазина. При виборі орієнтуйтеся на цінову категорію свого товару. Для продажу одягу економ-класу і середнього рівня краще розмістити магазин поруч з поліклінікою і недалеко від зупинок громадського транспорту. Розраховуючи на клієнтів з підвищеним доходом, постарайтеся знайти місце в центрі, щоб туди було легко дістатися з будь-якого району міста.
2
Знайдіть постачальників продукції. Найпростіше це зробити через інтернет. Існує багато сайтів, які збирають і классифицирующих подібну інформацію. Порівняйте цінові категорії в різних позиціях, ознайомтеся з умовами доставки та оплати. Розпитайте знайомих, можливо, вони знають фірми, що займаються оптовими продажами товарів для вагітних .
3
Закупіть торгове обладнання та оформите магазин. Придбайте манекени для демонстрації одягу і дзеркала на весь зріст. Встановіть зручні та просторі примірочні. Не забувайте про те, що вагітні швидко втомлюються, тому потрібно організувати місце для їх відпочинку. Пам'ятайте і про те, що за покупками з майбутніми матерями часто ходять чоловіки, для них потрібно організувати місце очікування.
4
Придбайте товар. Привабливість магазина для вагітних полягає в тому, що вони можуть придбати багато речей в одному місці. Подбайте про зручність своїх клієнтів. Крім одягу , потрібно закупити предмети особистої гігієни, косметику для вагітних , бандажі. Підпишіться на періодичні друковані видання для майбутніх мам і тематичні книги.
5
Якщо приміщення дозволяє, організуйте своєрідний клуб для вагітних мам. Це приверне в магазин нових, постійних клієнтів. Доброю допомогою в просуванні бізнесу послужить створення інтернет- магазина. Таким чином, вашими послугами зможуть скористатися жителі інших міст.