Як виставити запалювання на Ниві. регулювання запалювання на інжекторної ниві.

Від правильного встановленого моменту кута випередження запалювання залежить нормальна робота двигуна автомобіля. В іншому випадку збільшується витрата палива, знижується тяга машини, руйнуються поршні, шатуни і поршневі пальці. Слід періодично перевіряти його установку, щоб завжди бути впевненим в автомобілі.
Вам знадобиться
  • - стробоскоп;
  • - ключ на 13.
Інструкція
1
Встановіть перший циліндр двигуна ВАЗ 2121 «Нива» у верхню мертву точку. При цьому мітка на шківі колінчастого вала повинна знаходиться перед третіми міткою (0 градусів). Зніміть кришку з датчика-розподільника і перевірте положення бігунка, він повинен бути спрямований на штифт першого циліндра.
2
Візьміть стробоскоп, щоб перевірити і встановити момент запалювання. З'єднайте його зажим «маса» з «мінусом» акумуляторної батареї, затиск «плюс» з «плюсом» акумуляторної батареї, затиск датчика приєднаєте до проводу високої напруги першого циліндра. Візьміть крейду і для кращої видимості позначте їм мітку на шківі колінчастого валу.
3
Запустіть двигун. Встановіть холості оберти - 750-800 об/хв. Миготливий потік світла стробоскопа направте на мітку на шківі коленвала. Момент запалювання буде встановлений правильно, якщо вона буде поєднана з середньою міткою на передній кришці двигуна. Якщо ні, відрегулюйте момент запалювання. Для цього заглушите двигун. Візьміть ключ на 13 і ослабте кріплення датчика-розподільника запалювання. Для зручного регулювання моменту запалення передбачені на фланці датчика-розподільника запалювання знаки «+» і «-» і ділення. Потім поверніть його на необхідний кут: для збільшення кута випередження запалювання проти годинникової стрілки, для зменшення - за годинниковою. Зафіксуйте його і перевірте установку стробоскопом.
4
Відкрийте кришку датчика розподільника. Потім притримуючи його, щоб не було зазорів, вирівняйте роторну мітку і пелюстки статора в одну лінію. Зафіксуйте датчик-розподільник запалювання. Заведіть двигун, прогрійте його до температури 80 градусів і, рухаючись на швидкості 50-60 км/год по рівному ділянці траси, натисніть різко на педаль «газу». Якщо при цьому виникне короткочасна детонація (1-2 с), значить момент запалювання встановлений вірно. У тому випадку, коли детонація триває (раннє запалювання ), слід повернути датчик проти годинникової стрілки, а коли не виникає (пізніше запалювання ), то за годинниковою.