Як відновити розкладку клавіатури. Як простіше встановити первинну версію клавіатури якщо вона збилася.

Найчастіше виробляючи ті чи інші зміни в роботі комп'ютера, користувач вже не може пригадати, в якому меню налаштовується та чи інша функція операційної системи. Повернення стандартної розкладки клавіатури - одна з таких проблем.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер, за допомогою меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». Вона відповідає за більшість налаштувань вашої операційної системи, тут же можна і відновити її первісний стан.
2
Знайдіть пункт «Мова і регіональні стандарти». Тут ви можете не тільки змінити настройки розкладок клавіатури , але і додати або нові мови, поміняти командні клавіші для перемикання між ними при введенні тексту і так далі.
3
В з'явився невеликому вікні з декількома вкладками виберіть другу - «Мови». Знайдіть на ній кнопку настройки параметрів, натисніть на неї, і у вас на екрані відобразиться ще одне вікно. Проведіть настроювання клавіатури відповідно до власних вподобань, застосуєте виконані зміни, закрийте всі вікна за допомогою натискання кнопки «ОК».
4
Якщо ви хочете змінити параметри перемикання режимів, натисніть у вікні настройки регіональних стандартів на мовної вкладці кнопку «Додатково» внизу списку. У вікні, виберіть, яке поєднання клавіш для зміни розкладки вам зручніше використовувати в роботі. Застосуйте і збережіть зміни.
5
Якщо ви хочете повернути на панель швидкого доступу додаткового відображення мовних налаштувань, натисніть на ній правою кнопкою миші і виберіть пункт налаштувань панелей інструментів. Виберіть потрібний вам пункт. Також тут ви можете налаштувати і відображення інших додаткових елементів операційної системи.
6
Якщо раптом у вас не виходить повернути відображення мовної панелі, перевірте ваш комп'ютер на віруси. Якщо це не допомогло, зробіть відновлення системи з точки, створеної на момент, коли розкладка клавіатури перебувала в потрібному вам режимі. Для цього скористайтеся списком встановлених програм за допомогою меню «Пуск». Відкрийте стандартні службові утиліти і відновите систему до попереднього стану.
Зверніть увагу
Відновлення системи видалить програми, встановлені за період від створеної точки до поточного моменту.
Корисна порада
Створіть точку відновлення системи.