Як поміняти кнопки на мишці.

Миша - пристрій, за допомогою якого користувач може взаємодіяти з об'єктами на комп'ютері: відкривати їх, переміщати, змінювати, видаляти. У кожної кнопки миші своє призначення. За замовчуванням основний кнопкою вважається ліва - нею відкриваються папки, запускаються програми, виділяються об'єкти. Права кнопка - допоміжна, її використовують для швидкого виконання завдань. Ці параметри можна змінити.
Інструкція
1
Щоб поміняти кнопки на мишці, викличте вікно властивостей миші. Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». Якщо посилання на «Панель управління» не відображається в меню «Пуск», клікніть у вільному місці панелі завдань (знаходиться внизу екрана) правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості» - відкриється діалогове вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск» .
2
Перейдіть у вікні на вкладку «Меню Пуск». В полі «Меню Пуск» натисніть на кнопку «Налаштувати». Перейдіть в новому вікні на вкладку «Додатково» і в розділі «Елементи меню Пуск» знайдіть рядок «Панель управління». Встановіть маркер в поле навпроти напису «Відображати як посилання», натисніть кнопку ОК. У вікні властивостей натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно за допомогою кнопки ОК або значка Х.
3
Відкривши «Панель управління», перейдіть в категорію «Принтери та інше обладнання» і клікніть по значку «Миша». Якщо панель має класичний вигляд, відразу виберіть шуканий значок. Відкриється діалогове вікно «Властивості: Миша». Перейдіть в даному вікні на вкладку «Кнопки миші». У групі «Конфігурація кнопок» встановіть маркер в поле «Обміняти призначення кнопок».
4
Нові налаштування вступлять в силу негайно. Усі наступні дії виконуйте вже правою кнопкою миші, а в якості допоміжної використовуйте ліву. Натисніть кнопку «Застосувати» правою кнопкою миші і закрийте вікно властивостей, натиснувши на кнопку ОК або клікнувши по значку Х в правому верхньому куті вікна. Якщо надалі ви захочете знову змінити призначення кнопок, відкрийте вікно «Властивості: Миша» так, як це описано в третьому кроці і просто зніміть маркер з зазначеного поля. Підтвердіть нові параметри, натиснувши на кнопку «Застосувати», закрийте вікно.