Як видалити стартову сторінку Яндекс. Як видалити яндекс з першої сторінки.

Останнім часом при установці більшості програм можна спостерігати присутність сервісу « Яндекс .Бар» в установчому пакеті. Здавалося б, на одному з етапів, відповідні позначки можна прибрати, але іноді можна просто забути про їх присутність і встановити не тільки цей сервіс, але і зробити " Яндекс " інтернет-сторінкою за замовчуванням.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер.
Інструкція
1
Іноді настирливі «сторінки за замовчуванням» сильно докучають користувачів інтернету, т.к. при натисканні знака «+» (нова вкладка) з'являється сторінка пошукової системи - це вельми незручно при використанні панелі швидкого старту. На даний момент в будь-якому браузері можна заборонити відображення сторінки за замовчуванням або змінити її на іншу.
2
Mozilla Firefox. Відкрийте браузер, двічі клацнувши по значку програми на робочому столі. У вікні, натисніть верхнє меню «Інструменти» і виберіть пункт "Налаштування". У вікні налаштувань браузера перейдіть до вкладки «Основні», виділіть вміст рядка «Домашня сторінка», натисніть кнопку Delete або Backspace. Щоб задати свою сторінку за замовчуванням введіть url сайту і натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно.
3
Google Chrome. Відкрийте браузер, двічі клацнувши по значку програми на робочому столі. У вікні, натисніть кнопку із зображенням гайкового ключа. У меню, виберіть пункт «Параметри», потім розділ «Основні». Перейдіть до елементу «Головна сторінка» і виберіть пункт «Відкривати сторінку швидкого доступу».
4
Opera. Відкрийте браузер, двічі клацнувши по значку програми на робочому столі. У вікні, натисніть верхнє меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості оглядача». У вікні, перейдіть до розділу «Домашня сторінка» і виберіть значення «С порожній (about blank)".
5
Opera AC. Відкрийте браузер, двічі клацнувши по значку програми на робочому столі. У вікні, натисніть верхнє меню «Інструменти» і виберіть пункт "Налаштування" або натисніть клавіші Ctrl + F12. У вікні, перейдіть до розділу «Основні» і очистіть поле «Домашня сторінка».
6
Internet Explorer. Відкрийте браузер, двічі клацнувши по значку програми на робочому столі. У вікні, натисніть на зображення трикутника на кнопці «Додому» і виберіть пункт «Видалити». Зі списку необхідно вибрати сторінку для видалення, т.к. в цьому браузері може бути кілька домашніх сторінок. Для видалення всіх сторінок виберіть кнопку «Видалити все».