Як відновити файли після форматування флешки.

Якщо ви випадково відформатували зовнішній USB-накопичувач, то спробуйте повернути важливі для вас файли . Для таких випадків були розроблені спеціальні програми, виконують процес пошуку видалених даних.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Врахуйте, що ні в якому разі не варто записувати на даний USB-накопичувач ніяку інформацію. Чим інтенсивніше ви будете використовувати флешку після форматування , тим менше у вас шансів відновити потрібні файли . Скачайте та встановіть програму Easy Recovery. Для цієї мети використовуйте системний розділ жорсткого диска.
2
Підключіть відформатований USB-накопичувач до відповідного порту комп'ютера або ноутбука. Запустіть програму Easy Recovery. В меню швидкого запуску вкажіть пункт Data Recovery. У вікні, виберіть меню Format Recovery. У лівому вікні програми виберіть потрібний USB-накопичувач. Обов'язково вкажіть попередній тип файлової системи даної флешки. Натисніть кнопку Next.
3
Почекайте деякий час, поки утиліта збере інформацію про файли, раніше зберігаються на даному USB-накопичувачі. Цей процес може зайняти досить багато часу. Багато що залежить від продуктивності вашого комп'ютера і швидкості роботи використовуваної флешки. Дочекайтесь появи нового меню.
4
Тепер виділіть галочками ті файли , які необхідно відновити. Якщо ви хочете повернути всю доступну інформацію, то просто виділіть самий верхній каталок в лівому меню. Натисніть кнопку Next. Вкажіть розділ жорсткого диска і папку, в яку будуть відновлені віддалені файли . Ще раз натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення процесу відновлення інформації.
5
Якщо вам потрібно відновити документи певного типу, то в панелі швидкого запуску виберіть меню File Repair. Виберіть тип документа в меню. Це можуть бути текстові документи, таблиці та презентації, створені з використанням програм, що входять в комплект Microsoft Office. Виконайте аналогічний алгоритм для пошуку і відновлення втрачених даних.
Зверніть увагу
Відновлення даних після форматування жорсткого диска. При втраті даних багато хто бажає виконати відновлення hdd або відновлення флешки. Про те як переробити файлову систему флешки з FAT в NTFS, читайте в статті - як форматувати флешку в NTFS. Пізніше я напишу статтю про те як відновити видалені файли за допомогою потужної безкоштовної програми. щоб не пропустити.
Корисна порада
Програма R-Studio прекрасно підійде для відновлення даних з flash-диска - СКАЧАТИ. Після запуску програми відразу ж бачимо список ваших накопичувачів інформації. Виберете вашу флешку і натисніть на кнопку «сканувати», для початку пошуку втрачених файлів. Відновлюємо дані з флешки. І ось, нарешті, перед вами видалені файли, які програма змогла знайти на флешці. Знайдені дані будуть представлені в папках за типами файлів, вам залишиться тільки вибрати потрібний файл, віддалений при форматуванні або ...