Як постригти боб.

Стрижку « Боб » винайшов французький перукар Антуан Де Парі більше 100 років тому, в 1909 році. Він дуже сильно любив Жанну д'Арк, і на честь неї придумав цю коротку хлоп'ячу стрижку. Це зачіска, яка змінюється залежно від стилю і настрою носійки бобу.
Вам знадобиться
  • Ножиці, вода, гребінці, філіровочние ножиці, фен з функцією брашінга.
Інструкція
1
Перед стрижкою злегка змочіть волосся з пульверизатора, щоб вони стали слухняні і з ними було зручніше працювати. Потім розділіть волосся на зони за допомогою проборов наступним чином: розділіть навпіл вертикальним проділом тім'яну зону, потім горизонтально проведіть фронтально-тім'яної проділ.
2
Відокремте нижню потиличну зону за допомогою проділу від одного вуха до іншого вуха. Пасма з кожного боку скрутіть в джгути і підійміть наверх, заколовши спеціальними шпильками.
3
Стрижіть нижню потиличну зону методом тушевки. Якщо клієнт забажає, зробіть на шиї прядки різної довжини. Після того як потилична зона готова, переходите до верхньої зоні.
4
Верхню потиличну зону стрижіть методом градуювання, яка спрямована всередину. Відокремте контрольну пасмо, накладіть її на готову нижню потиличну зону. За контрольного пасма визначте довжину і стрижіть далі.
5
Таку стрижку можна стригти з кутом - коли на потилиці довжина волосся коротше, а по руху у особі довжина волосся поступово збільшується. Цей кут виходить, коли у верхній потиличній зоні наступну пасмо після контрольної стрижуть на на 3-5 мм довше.
6
Потім переходьте до скроневої зоні. У цій зоні стрижіть рівно, без градуювання, одним зрізом.
7
Класичний боб передбачає чубок, але за бажанням клієнта її можна і не робити.
8
Якщо клієнт просить більше округлу і м'яку форму стрижки, зробіть вертикальну филировку. Тільки не переборщіть. Укладіть завершену стрижку феном за допомогою укладань і круглої щітки.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що стрижка «Боб-каре» є однією з найскладніших у виконанні, тому якщо ви початківець перукар, не беріться за неї.
Корисна порада
За допомогою цієї стрижки можна скорегувати форму обличчя. Наприклад, коротка довжина волосся оптично зменшить видовжене обличчя. Косий чубчик, навпаки, подовжить кругле обличчя. Середня довжина волосся в бобі маскує великий ніс. Волосся довжиною до плечей є класичним варіантом зачіски і підходять до будь-якого типу обличчя.