Як зварити компот з ягід. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Компоти - це відвари з свіжих, сушених або заморожених фруктів або ягід, зварених у воді або в в цукровому сіропе.Оні дуже смачні і корисні, оскільки зберігають велику кількість вітамінів і корисних речовин.
Вам знадобиться
    • Ягоди або фрукти
    • цукор
    • вода
    • каструля
    • спеції за смаком.
Інструкція
1
Незалежно від того, з яких фруктів або ягід готуватиметься компот, спочатку зваріть сироп. Інгредієнти розраховуються наступним чином: якщо ягід и або фрукти кислі, то цукру потрібно покласти 200 грамів на 1 літр води. Якщо ж ягід и солодкі, то буде достатньо і 150 грамів цукру на літр води. Доведіть сироп до кипіння і простежте, щоб цукор повністю розчинився у воді.
2
Після цього підготуйте фрукти або ягід и. У яблук, груш або айви видаліть насіння, промийте їх і наріжте часточками. Щільні ягід и (вишню, агрус, черешню) спочатку переберіть, потім помийте, видаліть плодоніжки, якщо це необхідно, покладіть в гарячий сироп і закип'ятіть. М'які ягід и (малину, суницю) переберіть, покладіть в вазочки і залийте теплим сиропом. Ці ягід Ти не кип'ятять. Сливи помийте, розріжте їх навпіл, видаліть кісточки і засипте в киплячий сироп.
3
Якщо ви варите компот із сухофруктів, то враховуйте, що вони закладаються в певній послідовності. Спочатку також переберіть сухофрукти, добре вимийте їх, розсортуйте за складом і доведіть до кипіння сироп. Потім кладіть спочатку груші, прокип'ятіть їх кілька хвилин, потім додайте яблука, варіть ще кілька хвилин і в кінці покладіть чорнослив, курагу і родзинки.
4
Для того, щоб поліпшити смак компоту, додайте в нього трохи вина. Також смак поліпшать скоринки цитрусових (лимона або апельсина), тільки обов'язково видаліть їх в кінці варіння, щоб вони не надали компоту зайву гіркоту. Для підсилення смаку додайте в компот горіхи або прянощі (ваніль, корицю).
Зверніть увагу
Все компоти найкраще подавати до столу охолодженими, а якщо вони насичені або концентровані, то з шматочками льоду.
Корисна порада
Якщо ви варите компот не для тривалого зберігання, а до якогось торжества, то його слід приготувати за 12 годин до подачі до столу. Бо саме за цей час відвар настоюється і насичується ароматичними і смаковими речовинами.