Як створити сайт.

Працюючи в мережі інтернет, багато користувачів замислюються про створення власного сайту . Свій сайт - це не тільки елемент престижу, але і можливість заробітку. Існує кілька способів створення сайту , від найпростіших, що дозволяють створити сайт за лічені хвилини, до складних, які враховують найвищі вимоги до його оформлення і роботі.
Інструкція
1
Найпростіше створити свій сайт, скориставшись безкоштовним сервісом, що надає подібні послуги. Перевагою такого способу є швидкість: обравши ім'я майбутнього сайту і пройшовши просту процедуру реєстрації, ви отримуєте майже готовий проект. Вам залишиться лише наповнити сайт вмістом.
2
Одним з популярних сервісів такого роду є Ucoz: http://www.ucoz.ru/. Пройдіть по посиланню і скористайтеся конструктором сайту для створення власного проекту. Дві з половиною сотні готових шаблонів дозволять вам вибрати для вашого сайту відповідний дизайн. Сайти на Юкоз дуже добре працюють, єдиним істотним недоліком є великий рекламний банер в правій частині сторінок. Користувачі можуть закривати банер, натиснувши кнопку його закриття. Адміністратор сайту може взагалі відключити показ банера, заплативши близько трьох доларів на місяць.
3
Якщо ви хочете створити форум, то гарною альтернативою Юкоз є сервіс Borda: http://borda.qip.ru/. Пройдіть по посиланню, виберіть у меню в лівій частині сторінки «Створити новий форум». Реєстрація займає лічені хвилини. Вам залишиться тільки налаштувати зовнішній вигляд форуму, вибравши один з шаблонів, і ввести назви розділів. Сервіс цілком надійний, рекламний банер знаходиться у верхній або нижній частині сторінки (за вибором) і не дратує відвідувачів форуму.
4
У тому випадку, якщо ви не хочете користуватися послугами безкоштовного сервісу, спробуйте створити сайт самостійно. Зареєструйте домен - наприклад, тут: http://atname.ru/. Потім оплатіть послуги хостингу. Сторінки сайту зручно створювати за допомогою програми Adobe Dreamweaver. В якості основи сайту візьміть будь-який з величезної кількості безкоштовних шаблонів, пропонованих в мережі. Ви можете залишити його без змін або доопрацювати на свій розсуд. Викачані шаблони відкривайте в програмі Adobe Dreamweaver.
5
Якщо створюваний сайт має багато сторінок, додатково встановіть програму Denwer. Вона дозволить вам переглядати сторінки сайту з усіма посиланнями на вашому комп'ютері так само, як якщо б сайт вже був розміщена на хостингу. Це дуже зручно, оскільки дозволяє виявити всі можливі помилки. Після налагодження сайту в Денвері вам залишиться тільки завантажити сторінки вашого проекту на хостинг.