Як порахувати валовий дохід. Валовий дохід формула.

Валовий дохід на увазі під собою сумарний річний дохід компанії, виражений в грошовому еквіваленті і отриманий в результаті виробництва, а також продажу продукції. Таким чином, саме валовий дохід може характеризувати кінцевий результат діяльності фірми.
Інструкція
1
Визначте величину валового доходу у вигляді різниці між грошовою виручкою, отриманою від продажу товарів і матеріальними витратами на їх виробництво.
2
Підсумовуйте всю вартість виробленої за рік продукції за рік, або всю додану вартість. У свою чергу додана вартість є добавляемая сума до загальної вартості випущеної продукції на кожному наступному виробничому етапі. Крім цього на кожному виробничому етапі додається певна частка амортизації обладнання, а також вартість орендної плати.
3
Порахуйте розмір валового доходу фірми на одиницю продукції. Він залежить від кількості проданих результатів виробництва (товарів) і від ціни кожного конкретного виду продукції. У цьому випадку, процес формування валового доходу по одному виду товару можна розрахувати за формулою: Д = ЦxQ, гдеД - показник доходу підприємства; Ц - значення ціни продажу продукції; Q - величина кількості проданої продукції.
4
Порахуйте суму всіх показників, що входять до валового доходу: загальні доходи, отримані від продажу товару, в тому числі обслуговуючих та допоміжних виробництв; доходи з цінних паперів; доходи від різних (страхових, банківських) операцій, здійснюваних для надання фінансових послуг.
5
Розрахуйте скоригований валовий дохід, який являє собою розмір валового доходу, зменшений на суму податків на додану вартість, величину акцизного збору і значення інших надходжень.
6
Розрахуйте валовий дохід за допомогою формули: С + lg + G + NX, Гдесь - показник споживчих витрат; lg - сума інвестицій компанії; G - закупівлі товарів; NX - чистий експорт.Такім чином, перераховані в даному випадку витрати складають ВВП і відображають ринкову оцінку виробництва за рік.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SB4-0fGJ93E